27. 9. 2019

1. liga žen pokračuje šestým kolem

Poslední zářiový víkend má nejvyšší soutěž žen na programu šesté kolo. V sobotu Liberec přivítá Slovácko, Slavia hostí Lokomotivu a Sparta se střetne s Duklou. V neděli se pak kolo dohraje duelem Pardubic s Plzní.

Program šestého kola začne v sobotu na severu Čech, do Liberce přijede Slovácko. Severočeškám se v letošním ročníku zatím nedaří a se ziskem jednoho bodu jsou poslední, Moravačky mají na svém kontě šest bodů a jsou páté.

Slavia po postupu v Lize mistryň přivítá v Edenu Lokomotivu Brno. Ta vstoupila do soutěže skvěle, ale již tři kola nebodovala, naopak Pražanky jsou na čele bez ztráty bodu. Sparťankám se v Lize mistryň tak nedařilo a po čtvrtečním vypadnutí je čeká malé pražské derby, ve kterém na Strahově přivítají Duklu.

Poslední duel se odehraje v neděli, do Pardubic míří Plzeň. Západočešky již získaly devět bodů, ke kterým jim velkou měrou pomohla ve formě hrající Mrázová. Radost mají i v Pardubicích, které si v minulém kole poradily s Libercem a získaly první tři body po návratu do nejvyšší soutěže.

1. liga žen – program 6. kola:
28.09. 14:00  FC Slovan Liberec - 1. FC Slovácko (Městský stadion)
28.09. 15:00  SK Slavia Praha - Lokomotiva Brno H.H. (TC Eden)
28.09. 16:00  AC Sparta Praha - FK Dukla Praha (TCM Strahov)
29.09. 14:30  FK Pardubice - FC Viktoria Plzeň (Pod vinicí)