24. 11. 2018

Bratislavský Slovan ovládl Praga Cup 2018

Na 12. ročníku mezinárodního halového turnaje Praga Cup 2018 se nejvíce dařilo starším žákyním Slovanu Bratislava, druhé místo patřilo Slavii, bronz pro Lokomotivu Brno.

Sobota patřila na Praga Cupu tradičně starším žákyním, osm celků se utkalo systémem každý s každým. V průběhu dne se nejvíce dařilo dvěma celkům a v závěru turnaje došlo na jejich vzájemný duel. Slavia remizovala s Lokomotivou Brno, která získala bronz, Slovan Bratislava ztratil pouze za remízu s Pardubicemi, ty nakonec skončily čtvrté. Duel mezi Slovanem Bratislava a Slavií nakonec ovládly slovenské fotbalistky, které po výhře 4:0 nakonec mohly začít slavit vítězství v turnaji.


ZÁZNAMY UTKÁNÍ:
SPARTA PRAHA - VIKTORIA PLZEŇ - https://youtu.be/dNsxg2QaLas
PARDUBICE - SLOVÁCKO - https://youtu.be/xqe2kSwQnbA
HRADEC KRÁLOVÉ - SLAVIA PRAHA - https://youtu.be/9V9mW-q7mIU
LOKOMOTIVA BRNO - SLOVAN BRATISLAVA - https://youtu.be/z00nntHTXSE

Ceny převzaly hráčky z rukou trenérky české reprezentace do 15 let Evy Šmeralové a české reprezentantky a fotbalistky Sparty Lucie Martínkové. Obě dvě se společně s Markétou Ringelovou a Monikou Matysovou v polední pauze účastnily debaty s mladými fotbalistkami.

Nejlepší hráčkou turnaje byla vyhlášena Radka Hlouchová z pražské Sparty, cenu pro nejlepší brankářku si odnesla plzeňská Tereza Polívková, nejvíce branek nastřílela Livia Můčková ze Slovanu Bratislava.

Konečné pořadí:
1. ŠK Slovan Bratislava
2. SK Slavia Praha
3. Lokomotiva Brno H.H.
4. FK Pardubice
5. AC Sparta Praha
6. FC Hradec Králové¨
7. 1.FC Slovácko
8. FC Viktoria Plzeň

Praga Cup 2018 - starší žákyně (24.11.2018, Mezinárodní halový turnaj, Praha - Štěrboholy)