10. 5. 2021

Další titul pro Staškovou

Česká útočnice Andrea Stašková slaví v Itálii zisk druhého titulu, Juventus ovládl Serii A počtvrté za sebou.

Rozhodující krok čekal Juventus v domácím utkání s Neapolí. „Před zápasem tam malá nervozita byla, ale po prvním vstřeleném gólu jsme chytly takovou tu chuť, že už to musíme dotáhnout do vítězného konce a vyhrát titul,“ svěřila se Stašková, která opět nastoupila v základní sestavě. Samotné utkání mohlo skončit větším rozdílem. „Vyhrály jsme 2:0, mohlo to být výraznější, ale neproměnily jsme své další šance,“ popsala.

Turínský klub tak bere další titul. „Pro klub to znamená hodně, je to čtvrté scudetto v řadě, co jsme vyhrály,“ pokračovala česká útočnice, která se v Itálii radovala z titulu podruhé. Setkala se i s viceprezidentem klubu Pavlem Nedvědem. „Přišel nám pogratulovat, měla jsem možnost i sním mluvit, pogratuloval mi osobně a dodal i něco osobně, to si ovšem nechám pro sebe,“ prozradila.

Po utkání tak mohly začít velké oslavy. „Radovaly jsme se hned na hřišti, nechybělo šampaňské a následovala i společná oslava s týmem,“ sdělila. V sestavě dostává stále více příležitostí. „Tato sezona pro mě osobně byla velmi úspěšná, dostala jsem více šancí na hřišti, trenérka mi více věří a mám obrovskou radost, že jsem mohla přispět týmu k vítězství,“ dodala česká reprezentantka Andrea Stašková.