22. 8. 2019

Derby žen v sobotu na Strahově

Hned ve druhém kole 1. ligy žen uvidíme první derby sezony. Sparta v sobotu odpoledne na Strahově přivítá Slavii. Před polednem Plzeň poměří síly s Libercem, Slovácko hostí Duklu a Pardubice hrají s Lokomotivou Brno.

Kompletní kolo se odehraje v sobotu a začne se hodinu před polednem na západě Čech v Dobřanech. Viktoria Plzeň vstoupila do soutěže prohrou na půdě Slavie, soupeřky z Liberce remizovaly s Duklou. Slovácko se představí podruhé doma a opět na prvoligovém stadionu v Uherském Hradišti, tentokrát však Moravačky přivítají Duklu, proti které budou chtít odčinit prohru s Lokomotivou Brno.

A právě Brňanky mají před sebou další utkání na hřišti soupeře, čeká je cesta k nováčkovi do Pardubic. Utkání se odehraje na hlavním stadionu Pod Vinicí. Závěr víkendu obstará první derby sezony mezi Spartou a Slavií. Oba týmy vstoupily do nového ročníku vysokými výhrami, nyní je čeká první prověrka aktuální formy. Duel začne na Strahově v 16 hodin.

1. liga žen – program 2. kola:
24. 8. 11:00  FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec (Dobřany)
24. 8. 13:30  1.FC Slovácko - FK Dukla Praha (MFS M. Valenty)
24. 8. 15:30  FK Pardubice - Lokomotiva Brno H.H. (Pod Vinicí)
24. 8. 16:00  AC Sparta Praha - SK Slavia Praha (TCM Strahov)

Druhé kolo mají před sebou také dorostenky. V sobotu odpoledne hrají Viktoria Plzeň se Slavií, zbylé tři duely se odehrají v neděli po poledni. Nejdříve v moravském souboji hostí Lokomotiva Brno Slovácko, od 16 hodin pak Pardubice přivítají Teplice a Sparta poměří síly s Hradcem Králové.

1. liga dorostenek – program 2. kola:
24. 8. 14:30  Viktoria Plzeň - SK Slavia Praha (Dobřany)
25. 8. 13:00  Lokomotiva Brno H.H. - 1. FC Slovácko (H.Heršpice)
25. 8. 16:00  FK Pardubice - FK Teplice (Letní stadion)
25. 8. 16:00  AC Sparta Praha - FC Hradec Králové (TCM Strahov)