15. 11. 2017

Dorostenky poměřily síly na soustředění v Nymburku

Obě dorostenecké reprezentace poměřily síly na soustředění v Nymburku. Dařilo se lépe mladším hráčkám, které zvítězily 3:2.

V prvním poločase jsme předvedli velmi dobrý výkon s vysokým napadáním a agresivitou, s dobrým pohybem a kombinací. Odměnou pro tým byly tři vstřelené branky. Po hrubých individuálních chybách a krásné akci Míši Khýrové jsme obdrželi zbytečnou branku. Druhý poločas byl plný nepřesností, v útočné fázi chyběl pohyb, nabídka. Nikdo nepodržel míč. Obranný blok nebyl kompaktní, záložní řada špatně plnila defenzivní úkoly. Inkasovali jsme podruhé a výhru jsme ubránili pouze maximální bojovností a nasazením,“ uvedl k přípravnému utkání trenér WU17 Milan Matejka.

„O výsledku zápasu rozhodla úvodní část prvního poločasu, kdy se soupeřky dostaly do tříbrankového vedeni. Naše hra byla hodně nepřesná, ke zlepšení došlo až v druhem poločase. Měli jsme tu několik hraček co byly v reprezentaci poprvé, souhra logicky vázla, spíše jsme pozorovali individuální výkony než ten týmový,“ dodal trenér reprezentační devatenáctky Petr Vlachovský