12. 4. 2019

Fotbalistky se vrátí na prvoligové trávníky

Po třítýdenní pauze se o víkendu odehraje 13. kolo nejvyšší soutěže žen. Po reprezentační přestávce a semifinále poháru vyzve Plzeň Duklu, Liberec se střetne se Slavií, do Brna přijede Hradec a Sparta přivítá Slovácko.

Hned tři duely se odehrají v sobotu a dokonce ve stejný čas od 11 hodin. Vyrovnaný boj o první čtyřku vrcholí a šestí Plzeň přivítá čtvrtou Duklu, na kterou ztrácí Západočešky tři body. Utkání se odehraje v Dobřanech u Plzně. Na Městský stadion do Liberce přijede Slavia, která bude i tentokrát favoritem duelu. Druhé Pražanky ztrácejí šest bodů ne vedoucí Spartu, před třetím Slovanem však mají náskok třinácti bodů.

V sobotu dojde také na duel dvou posledních celků soutěže, devítibodových Lokomotivy Brno a Hradce Králové. První měření sil na podzim vyznělo lépe pro Východočešky, uvidíme, komu se v Horních Heršpicích podaří odpoutat ze sestupových vod. Na závěr víkendu přivítá na Strahově vedoucí Sparta páté Slovácko. Pražanky si z Moravy přivezly na podzim tři body za výhru 7:0, stejný bodový zisk si budou chtít připsat i v neděli.

1. liga žen – program 13. kola
13.4. 11:00  FC Viktoria Plzeň - FK Dukla Praha (Dobřany)
13.4. 11:00  FC Slovan Liberec - SK Slavia Praha (Městský stadion)
13.4. 11:00  Lokomotiva Brno H. H. - FC Hradec Králové (H.Heršpice)
14.4. 15:00  AC Sparta Praha - 1. FC Slovácko (TCM Strahov – UMT)