31. 5. 2018

Fotbalový festival zábavy a sportu v Chomutově

Reprezentaci žen čeká 12. června v Chomutově další utkání kvalifikace MS proti Faerským ostrovům a před tímto kvalifikačním duelem proběhne na atletickém stadionu Fotbalový festival zábavy a sportu.

Než nastoupí svěřenkyně trenéra Karla Rady do utkání proti Faerským ostrovům, které dokázaly v prvním měření sil Češky porazit vysoko 8:0, proběhne na atletickém stadionu v Chomutově zábavné odpoledne pro širokou veřejnost. Pomyslným vrcholem bude jistě živé vystoupení Pavla Callty, těšit se můžete také na Honzu Webera a fotbal freestyle, vyzkoušet můžete týmovou dovednostní soutěž TEPfactor, svá kouzla předvede Pavel Dolejška, bike trial představí Vlasta Kabeláč Čiháček. K vyzkoušení bude i netradiční forma fotbalu - v body zorbingových koulích. Chybět nebudou nafukovací atrakce, tetování pro děti a malování na obličej.

Program začíná v pravé poledne a po celou dobu budou probíhat soutěže o dárky, autogramiády, workshopy, exhibice a to vše doprovodí DJ Aleš Matoušek. Vstupné na Fotbalový festival zábavy a sportu je zdarma.

Od 17:30 hodin pak vypukne kvalifikační utkání MS, ve kterém budou české ženy proti Faerským ostrovům favoritem. Češky jsou na třetím místě kvalifikační skupiny, soupeřky jsou poslední. Fotbalové utkání proběhne na nedalekém Letním stadionu FC Chomutov, vstupenky v hodnotě 50,- Kč budou v prodeji před utkáním na pokladnách.