30. 9. 2019

Komuniké č. 14 ze zasedání KR FŽ, ze dne 24.9.2019

KR FŽ:

-          Zhodnotila dosavadní odehrané zápasy 1. a 2. ligy žen a 1. ligy dorostenek.

-          Provedla obsazení delegací UEFA a doplnění asistentek a 4. rozhodčích na tyto utkání.

-          Provedla obsazení doprovodů k osobám z UEFA při mezistátních zápasech, které se hrají v ČR.

-          Schválila kandidátky z řad rozhodčích a asistentek na mezinárodní listinu pro rok 2020.

-          Vyhodnotila náhradní fyzické prověrky rozhodčích žen, konané 6.9.2019 v Praze.

KR FŽ upozorňuje všechny rozhodčí:

-          na skutečnost, že v případě dlouhodobého výpadu IS systému, pokud rozhodčí nebude schopna vložit data o utkání do IS systému v úměrné době po skončení zápasu (a hosté se např. budou dožadovat odjezdu z místa zápasu), bude rozhodčí volat (kromě některého z členů KRFŽ), také předsedkyni, nebo některému ze členů Sportovně technické komise fotbalu že (STK FŽ).

Kontakty na STK FŽ: Jitka Plochová - mobil: 777558505, nebo František Jíra – mobil: 602259373.

-          na informace, uváděné na stránkách Fotbalové asociace České republiky, kde v linku ženského fotbalu  https://zeny.fotbal.cz/ najdete nejen užitečné odkazy, ale i další zprávy z fotbalu žen.

Zároveň zde také v odkazu „Dokumenty ke stažení“ najdete aktuální Rozpis mistrovských soutěží pro sezonu 2019/2020, tedy dokument, nutný nejen pro organizaci mistrovských soutěží žen a dorostenek, které obsazuje KR FŽ (1. liga žen, 2. celostátní liga žen a 1. liga dorostenek), ale i pro vlastní činnost delegovaných rozhodčích v těchto utkáních.

Současně zde u jednotlivých soutěží najdete i odkazy na webovou stránku www.youtube.com, kam jsou průběžně ukládány záznamy z nahraných utkání z 1. ligy žen a 1. ligy dorostenek, která jsou povinně natáčena pořádajícím oddílem.

 

28.9.2019

Patrik Filípek, mpř. KR FŽ