24. 9. 2019

LM: Slavia a Sparta doma o postup

Odvetná utkání prvního kola Ligy mistryň čekají na oba české zástupce. Slavia ve středu v Edenu přivítá skotské Hibernian, Sparta se ve čtvrtek na Letné utká s islandským Breidablikem.

Slavii úvodní duel na hřišti soupeře před dvěma týdny vyšel, Pražanky si ve Skotsku připsaly výhru 4:1, do odvety tak jdou v lepší pozici a postup by měl být již formalitou. „Brzo jsme prohrávaly a nemohly jsme se dostat do zápasu, pak ale přišla šestiminutovka jak ze snu - 3 góly a tím se soupeř položil. Jinak byly velmi nepříjemné, důrazné a rychlé, musím říct, že výsledek byl pro ně možná i krutý, ale pro nás je to dobrý základ do odvety,“ uvedla pro slavia.cz útočnice Kožárová, která vstřelila v Edinburghu tři góly.

Odvetné utkání se odehraje opět v Edenu, tuto středu 25. září od 19:30 hodin. Vstupné je 100,- Kč, děti zaplatí 50,- Kč a permanentkáři mají vstup zdarma. Utkání bude živě vysílat O2TV Fotbal.

25.9. 19:30 Slavia – Hibernian (Eden)
první utkání 4:1

Sparťanky odehrají odvetu až ve čtvrtek, islandský Breidablik přivítají také na hlavním stadionu na Letné. Svěřenkyně trenéra Bartalského v úvodním měření sil dvakrát vedly, ale nezvládly závěr utkání a nakonec těsně podlehly soupeřkám 2:3.

Letenský tým přivítá Breidablik na Letné ve čtvrtek 26. září od 18 hodin, vstupné je 50,- Kč a permanentkáři mají vstup volný. I utkání Sparty můžete sledovat živě, přímý přenos vysílá ČT sport.

26.9. 18:00 Sparta – Breidablik (Letná)
první utkání 2:3