7. 10. 2021

Na úvod druhé poloviny základní části Plzeň přivítá Liberec

Nejvyšší soutěž žen má před sebou osmé kolo základní části, což znamená, že začíná druhá polovina této fáze soutěže. Plzeň hostí Liberec a sledovat utkání můžete živě, dále Sparta jede do Brna, Slavia přivítá Pardubice a Dukla poměří síly se Slováckem.

Osmé kolo má na programu hned tři utkání v sobotu. V přímém přenosu můžete sledovat duel mezi plzeňskou Viktorií a Slovanem Liberec. Na úvod soutěže si odvezly Západočešky ze severu Čech tři body, když dokázaly otočit vývoj a zvítězily 2:1. Napínavé střetnutí tedy můžeme očekávat i v sobotu v Dobřanech od 11 hodin.


Ve stejnou dobu začne i zápas Lokomotivy Brno se Spartou. Moravanky drží po polovině základní části čtvrtou příčku. V prvním kole Pražankám kladly odpor, nakonec však prohrály o tři branky. Poslední sobotní klání budou mít na starosti Slavia s Pardubicemi. Domácí fotbalistky zvládly derby a vedou tabulku, Východočeškám se naopak dařilo proti Dukle. Slavia ovšem bude velkým favoritem, v prvním měření sil zvítězila v Pardubicích 8:0.

Víkendový program uzavře nedělní střetnutí Dukly se Slováckem. Pražanky jsou na posledním místě a čekají na zisk bodu, Moravanky jsou třetí a ještě neinkasovaly. Slovácko zvítězilo v polovině srpna na domácí půdě 4:0, nyní se oba celky střetnou na pražské Aritmě.

1. liga žen – program 8. kola
09. 10. 11:00  Lokomotiva Brno H.H. - AC Sparta Praha (H.Heršpice)
09. 10. 11:00  FC Viktoria Plzeň - FC Slovan Liberec (Dobřany)  - LIVE STREAM
09. 10. 14:00  SK Slavia Praha - FK Pardubice (H. Měcholupy)
10. 10. 16:00  FK Dukla Praha - 1.FC Slovácko (Aritma)

Diváci se mohou po reprezentační pauze těšit i na 1. ligu dorostenek. V jediném sobotním utkání přivítá Sparta Lokomotivu Brno, v neděli pak Teplice hostí Hradec Králové, Pardubice poměří síly s Plzní a Slavia se střetne se Slováckem.

1. liga dorostenek – program 6. kola
09. 10. 14:30  AC Sparta Praha - Lokomotiva Brno H.H. (TCM Strahov – UMT)
10. 10. 13:00  FK Teplice - FC Hradec Králové (Hostomice)
10. 10. 15:00  FK Pardubice - Viktoria Plzeň (Na Dolíčku)
10. 10. 15:00  SK Slavia Praha - 1. FC Slovácko (H. Měcholupy

foto: Jaroslav Appeltauer / FC Slovan Liberec