25. 5. 2021

Nominace WU19 na přípravná utkání s Rakouskem

Také reprezentační devatenáctku konečně čeká společná akce. Svěřenkyně trenéra Jana Navrátila se sejdou na soustředění v Hluboké nad Vltavou a dvakrát se střetnou s Rakouskem. Mladým Češkám tak startuje ostrá příprava na domácí EURO 2022.

Trenér Jan Navrátil zve do Třeboně již nový kádr. „Kostra toho týmu bude vycházet z reprezentační sedmnáctky a hráček, které jsme měly již na soustředění loni v srpnu. Všichni se moc těšíme, protože se vlastně rok na reprezentační úrovni nehrálo a nebyly ani přípravné kempy. Jsem tedy rád, že nyní můžeme dvakrát poměřit síly s Rakouskem,“ uvedl.

Češky mají před sebou domácí EURO 2022. „Nominujeme již hráčky nového kádru, který budeme budovat na novou sezonu. V říjnu nás čeká start kvalifikace, čekají nás Španělsko, Slovensko a Portugalsko. Pro nás ale o kvalifikací jako takovou nepůjde, jelikož příští rok nás čeká domácí evropský šampionát. Věřím, že u nás uvidíme krásnou oslavu fotbalu, pro nás nyní začíná příprava na tento vrchol sezony,“ řekl trenér české WU19 Jan Navrátil.

Reprezentace žen do 19 let se sejde od 8. do 13. června nakonec v Hluboké nad Vltavou - kompletní nominace zde.

Program přípravných utkání WU19:
10.6. 17:00 Česká republika – Rakousko (Hluboká nad Vltavou)
13.6. 14:00 Rakousko – Česká republika (Gmünd)