8. 2. 2021

Nominace žen na únorové soustředění

Reprezentace žen se sejde v druhé polovině února na krátkém soustředění v Písku. Trenér Karel Rada nominoval osmnáct hráček a dvě brankářky.

Národní tým žen čeká od 18. do 21. února přípravné soustředění v Písku, v nominaci Karla Rady pro nadcházející akci jsou dvě brankářky a osmnáct hráček. „Naposledy jsme se viděli na přelomu listopadu a prosince. Čekáme na dohrávku kvalifikace ME mezi Španělskem a Polsko a pokud Polky nevyhrají, bude nás čekat v dubnu baráž. Toto soustředění jsem chtěl, aby byl tým zase spolu a mohli jsme zase zapracovat na některých věcech. Věřím, že do baráže se dostaneme a do utkání bychom jinak museli rovnou po čtyřměsíční pauze,“ řekl trenér Karel Rada.

Češky by měly sehrát i přátelské utkání s Baskickem, se kterým se už střetly v Bilbau na podzim 2017. „Samozřejmě je vše komplikované, zvláště, když se teď ještě podmínky pro cestování zpřísňují. To platí jak pro případné soupeřky, tak i naše hráčky v zahraničních klubech. Doba je to složitá, nic nechceme podcenit a zvažujeme všechny okolnosti, aby bylo vše v pořádku,“ dodal reprezentační trenér.

Celou nominaci na přípravné soustředění naleznete ZDE