Česko

Nominace reprezentace žen do 16 let na turnaj v Číně

Zahájení srazu
je v sobotu 18. srpna 2018 v 8:30 hod. na TC AC Sparta Praha
Ukončení srazu
je v úterý 28. srpna v cca 9:00 hod na TC AC Sparta Praha

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 15 let FK Pardubice 0 0
Markéta Kavková 14 let SK Slavia Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lucie Horáková 14 let 1. FC Slovácko 0 0
Dominika Huvarová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Lucie Jelínková 15 let 1. FC Slovácko 0 0
Tereza Kubíčková 14 let ČLU Beroun 0 0
Terezie Ohlídalová 15 let 1. FC Slovácko 0 0
Tereza Potůčková 15 let SK Slavia Praha 0 0
Andrea Švíbková 13 let AC Sparta Praha 0 0
Tereza Vodvárková 15 let FK Pardubice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Ducháčková 14 let FK Motorlet 0 0
Radka Hlouchová 14 let AC Sparta Praha 0 0
Tereza Kristková 15 let Horní Heršpice 0 0
Andrea Křivánková 13 let SK Slavia Praha 0 0
Denisa Tenkrátová 13 let SK Slavia Praha 0 0
Adéla Tomanová 14 let AC Sparta Praha 0 0
Aneta Tomanová 14 let AC Sparta Praha 0 0
Johana Tomečková 15 let 1. FC Slovácko 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kim Dinh Thanhová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Andrea Kochanová 14 let SK Slavia Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Natálie Trikalová 14 let AC Sparta Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nicol Lebdušková 13 let MFK Vítkovice 0 0
Natálie Minářová 14 let FC Hradec Králové 0 0
Sára Muláková 14 let 1. FC Slovácko 0 0
Šárka Pouvová 14 let SK Slavia Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lenka Galbavá 15 let AC Sparta Praha 0 0
Aneta Rybínová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Nela Škanderová 14 let 1. FC Slovácko 0 0

Realizační tým / Staff

Eva Šmeralová
Trenér
Marek Juska
Trenér gólmanů
Milan Matejka
Asistent trenéra
Tomáš Pešír
Hlavní vedoucí
Jan Soukup
Technický vedoucí
Zuzana Benešová
Lékař
Eva Tomášová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér