Česko

Nominace reprezentace žen na MPU se Slovenskem

Termín
2. 10. 2018 - 7. 10. 2018
Místo pobytu
Staré Město, Kroměříž
Zahájení srazu
je v úterý 2. 10. 2018 v 15:00 hodin na TC AC Sparta Praha
Ukončení srazu
je v neděli 7. 10. 2018 cca ve 23:30 hodin na TC AC Sparta Praha

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Alexandra Horáčková 20 let FC Slovan Liberec 1 0
Barbora Růžičková 20 let 1. FC Slovácko 0 0
Alexandra Vaníčková 21 let AC Sparta Praha 5 0
Barbora Votíková 22 let SK Slavia Praha 15 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Eva Bartoňová 24 let SK Slavia Praha 45 3
Petra Bertholdová 33 let AC Sparta Praha 66 2
Anna Dlasková 22 let AC Sparta Praha 8 0
Kristýna Janků 24 let 1. FC Slovácko 13 0
Markéta Klímová 19 let 1. FC Slovácko 0 0
Nikola Sedláčková 28 let SK Slavia Praha 24 0
Petra Vyštejnová 27 let AC Sparta Praha 62 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kateřina Bužková 22 let AC Sparta Praha 9 0
Klára Cahynová 24 let FFC Turbine Postdam 49 3
Aneta Dědinová 24 let SK Slavia Praha 19 1
Kamila Dubcová 19 let SK Slavia Praha 2 1
Michaela Dubcová 19 let SK Slavia Praha 1 0
Jitka Chlastáková 24 let SK Slavia Praha 38 4

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Petra Divišová 34 let SK Slavia Praha 50 16
Lucie Martínková 32 let AC Sparta Praha 79 18
Pavlína Nepokojová 29 let AC Sparta Praha 23 1
Andrea Stašková 18 let AC Sparta Praha 2 0
Tereza Szewieczková 20 let SK Slavia Praha 12 2

Náhradníci / Reserves

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Simona Necidová 24 let FC Slovan Liberec 18 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Irena Martínková 32 let AC Sparta Praha 65 10
Kateřina Svitková 22 let SK Slavia Praha 29 15

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Andrea Jarchovská 24 let SK Slavia Praha 0 0
Denisa Skálová 19 let FK Dukla Praha 0 0
Denisa Veselá 20 let SK Slavia Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Karel Rada
Trenér
Miroslav Jíra
Asistent trenéra
Peter Bartalský
Trenér gólmanů
Tomáš Pešír
Hlavní vedoucí
Robert Hamouz
Technický vedoucí
Robert Jůzek
Lékař
René Raszka
Masér
Jaroslava Deutschová
Kondiční trenér
Miroslav Nečas
Mentální kouč