Česko

Nominace reprezentace žen na přátelská utkání s Polskem

Termín
3. 10. 2018 - 7. 10. 2018
Místo pobytu
Náchod, Walbrzych
Zahájení srazu
je ve středu 3. října 2018 v 10:00 hod. na TC AC Sparta Praha
Ukončení srazu
je v neděli 7. října 2018 v cca 18:00 hod na TC AC Sparta Praha

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Daniela Navrátilová 14 let Sokol Konice 0 0
Natálie Trikalová 14 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Natalia Kaletová 14 let SK Slavia Praha 0 0
Tereza Kubíčková 14 let ČLU Beroun 0 0
Tereza Novotná 14 let FC Hradec Králové 0 0
Sára Pyclíková 14 let Horní Heršpice 0 0
Andrea Švíbková 14 let AC Sparta Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Ducháčková 14 let FK Motorlet 0 0
Radka Hlouchová 14 let AC Sparta Praha 0 0
Adéla Kružíková 14 let FK Pardubice 0 0
Andrea Křivánková 13 let SK Slavia Praha 0 0
Pavlína Lusková 14 let Horní Heršpice 0 0
Natálie Minářová 14 let FK Pardubice 0 0
Jaroslava Pavlíčková 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vendula Polášková 12 let 1. FC Slovácko 0 0
Sabina Střížová 14 let ČAFC Židenice 0 0
Aneta Škodová 13 let FK Jaroměř 0 0
Denisa Tenkrátová 13 let SK Slavia Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Andrea Kochanová 14 let SK Slavia Praha 0 0
Simona Přílepková 14 let AC Sparta Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Edita Cimrhanzlová 14 let SK Slavia Praha 0 0
Jana Veselá 14 let TJ Bílá Hora 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lucie Bendová 13 let SK Třebíč 0 0
Tereza Černá 14 let FC Slovan Liberec 0 0
Amálie Koptová 14 let AC Sparta Praha 0 0
Michaela Štachová 14 let Horní Heršpice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Vanesa Solničková 14 let FK Pardubice 0 0
Kristýna Vandasová 14 let FC Háje Jižní Město 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nikola Pražienková 14 let SK Slavia Praha 0 0
Eva Suchanová 14 let TJ Třebeš 0 0

Realizační tým / Staff

Eva Šmeralová
Trenér
Michaela Daněčková
Asistent trenéra
Jaromír Piták
Trenér gólmanů
Patrik Mažari
Technický vedoucí
Karel Musil
Lékař
Eva Tomášová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér