Česko

Nominace ČR WU19 na turnaj v Turecku

Zahájení srazu
je v neděli 24. 2. 2019 v 17:00 na recepci FAČR
Ukončení srazu
je ve středu 6. 3. 2019 cca 19:30 na FAČR

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Olivie Lukášová 17 let SK Slavia Praha 2 0
Anna Pučová 17 let AC Sparta Praha 2 1

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lucie Dudová 18 let FK Dukla Praha 12 2
Sára Kolorosová 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Kateřina Kotrčová 18 let FC Viktoria Plzeň 13 0
Anna Pušková 17 let Horní Heršpice 4 0
Eliška Sonntagová 17 let AC Sparta Praha 7 1
Natálie Valášková 18 let 1.FC Slovácko 10 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nikola Hladíková 18 let SK Slavia Praha 4 0
Tereza Hrtánková 18 let FC Slovan Liberec 14 1
Michaela Khýrová 19 let AC Sparta Praha 8 3
Nela Krejčířová 18 let 1.FC Slovácko 11 1
Aneta Malatová 18 let 1.FC Slovácko 6 2
Simona Novotná 17 let FK Pardubice 5 1
Aneta Pochmanová 17 let AC Sparta Praha 7 1
Kristýna Siváková 18 let 1.FC Slovácko 10 1

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Cvrčková 17 let AC Sparta Praha 7 3
Eliška Dvořáková 18 let AC Sparta Praha 5 1
Šárka Krištofová 18 let Horní Heršpice 3 0
Andrea Stašková 18 let AC Sparta Praha 10 10

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adéla Holíková 17 let FC Viktoria Plzeň 3 0
Barbora Maršíková 18 let FK Pardubice 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Veronika Baumruková 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Adéla Machutková 17 let SK Slavia Praha 6 0
Kateřina Šrámková 17 let AC Sparta Praha 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tereza Ličmanová 17 let FC Hradec Králové 0 0
Tereza Pavlasová 18 let FK Pardubice 0 0
Alena Pěčková 17 let 1.FC Slovácko 3 0
Tereza Pušková 17 let Horní Heršpice 1 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kristýna Komárková 18 let FC Slovan Liberec 4 1

Realizační tým / Staff

Jiří Saňák
Trenér
Petr Pražák
Asistent trenéra
Marek Juska
Trenér gólmanů
Jakub Hamouz
Technický vedoucí
Jakub Tomek
Technický vedoucí