Česko

Nominace WU17 na elitní fázi kvalifikace ME v Portugalsku

Zahájení srazu
je ve středu 20. března 2019 v 11:00 na Hotelu Galaxie (Suchdolské náměstí 9, Praha 6)
Ukončení srazu
je v sobotu 30. března 2019 na Hotelu Galaxie v 18:00

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 15 let FK Pardubice 3 0
Nikola Bidlová 16 let FK Pardubice 6 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Aneta Buryánová 16 let AC Sparta Praha 12 0
Lucie Jelínková 16 let 1.FC Slovácko 7 0
Agáta Kadlecová 16 let AC Sparta Praha 5 0
Terezie Ohlídalová 16 let 1.FC Slovácko 4 0
Jaroslava Pavlíčková 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Aneta Vejrová 16 let FC Hradec Králové 1 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kim Dinh Thanhová 16 let SK Slavia Praha 6 1
Kateřina Furiková 16 let 1.FC Slovácko 6 0
Andrea Holá 15 let 1.FC Slovácko 7 2
Denisa Neradová 16 let FK Pardubice 11 0
Radka Paulenová 16 let AC Sparta Praha 5 0
Barbora Polcarová 16 let FC Viktoria Plzeň 5 1
Tereza Potůčková 16 let SK Slavia Praha 2 0
Nela Sováková 16 let FC Hradec Králové 11 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Julia-Lani Csordas 15 let FC Viktoria Plzeň 2 1
Jennifer Hilbertová 17 let SK Slavia Praha 8 1
Anna Šubrtová 16 let AC Sparta Praha 7 3
Jana Žufánková 16 let 1.FC Slovácko 3 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Natálie Trikalová 15 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kateřina Jílková 16 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Tereza Machová 16 let AC Sparta Praha 2 0
Sára Muláková 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Soňa Nekovářová 15 let FK Pardubice 0 0
Zoja Sedláčková 16 let FC Hradec Králové 2 0
Tereza Vodvárková 15 let FK Pardubice 1 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Irma Ceremugová 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Aneta Polášková 16 let 1.FC Slovácko 5 0
Tereza Prošková 16 let SK Slavia Praha 3 0
Adéla Tomanová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Aneta Tomanová 15 let AC Sparta Praha 2 0
Johana Tomečková 16 let 1.FC Slovácko 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kateřina Marcinková 16 let AC Sparta Praha 13 3
Andrea Matějková 16 let FK Pardubice 3 0
Kristýna Růžičková 16 let SK Slavia Praha 8 1

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Jan Korejčík
Trenér gólmanů
Jakub Tomek
Hlavní vedoucí
Robert Hamouz
Technický vedoucí
Lukáš Matějka
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér