Česko

Nominace WU19 na elitní fázi kvalifikace ME

Zahájení srazu
je 31. 3. 2019 v 11:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je 9. 4. 2019 ve 22:30 v sídle FAČR

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Olivie Lukášová 17 let SK Slavia Praha 4 0
Anna Pučová 17 let AC Sparta Praha 3 1

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tereza Hrtánková 18 let FC Slovan Liberec 17 1
Tereza Lišková 17 let AC Sparta Praha 0 0
Adéla Machutková 18 let SK Slavia Praha 6 0
Tereza Pušková 17 let Horní Heršpice 1 0
Eliška Sonntagová 17 let AC Sparta Praha 10 1
Kateřina Šrámková 17 let AC Sparta Praha 5 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nikola Hladíková 18 let SK Slavia Praha 7 0
Michaela Khýrová 19 let FK Dukla Praha 11 4
Kateřina Kotrčová 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Nela Krejčířová 18 let 1.FC Slovácko 14 2
Tereza Ličmanová 17 let FC Hradec Králové 0 0
Simona Novotná 17 let FK Pardubice 8 4
Alena Pěčková 17 let 1.FC Slovácko 5 0
Aneta Pochmanová 17 let AC Sparta Praha 10 4
Gabriela Šlajsová 18 let FC Viktoria Plzeň 12 2

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Cvrčková 17 let AC Sparta Praha 10 4
Eliška Dvořáková 18 let AC Sparta Praha 8 3
Andrea Stašková 18 let AC Sparta Praha 12 10

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adéla Holíková 17 let FC Viktoria Plzeň 3 0
Barbora Maršíková 18 let FK Pardubice 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Veronika Baumruková 18 let FC Viktoria Plzeň 2 0
Sára Kolorosová 17 let FC Viktoria Plzeň 3 0
Kateřina Šperová 17 let 1.FC Slovácko 4 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tereza Fialová 17 let FK Pardubice 0 0

Realizační tým / Staff

Jiří Saňák
Trenér
Petr Pražák
Asistent trenéra
Marek Juska
Trenér gólmanů
Nikola Mužíková
Hlavní vedoucí
Jakub Hamouz
Technický vedoucí
Pavel Navrátil
Lékař
Marie Ludvíková
Fyzioterapeut
Miroslav Český
Masér