Česko

Nominace WU16 na Development Tournament v Praze

Zahájení srazu
je v sobotu 18. 5. 2019 v 11:30 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v sobotu 25. 5. 2019 ve 14:00 v sídle FAČR

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 16 let FK Pardubice 2 0
Daniela Navrátilová 14 let Sokol Konice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Irma Ceremugová 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Lucie Jelínková 16 let 1.FC Slovácko 3 0
Tereza Kubíčková 15 let ČLU Beroun 3 0
Terezie Ohlídalová 16 let 1.FC Slovácko 6 0
Sára Pyclíková 14 let Horní Heršpice 0 0
Tereza Vodvárková 15 let FK Pardubice 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Ducháčková 14 let FK Motorlet 3 0
Andrea Holá 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Michaela Kašparcová 15 let FCUSA Philadelphia 0 0
Adéla Kružíková 14 let FK Pardubice 0 0
Denisa Tenkrátová 14 let SK Slavia Praha 3 1
Adéla Tomanová 15 let AC Sparta Praha 2 0
Aneta Tomanová 15 let AC Sparta Praha 2 0
Johana Tomečková 16 let 1.FC Slovácko 5 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Julia-Lani Csordas 15 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Kim Dinh Thanhová 16 let SK Slavia Praha 4 2
Nikola Pražienková 14 let SK Slavia Praha 0 0
Sabina Střížová 15 let ČAFC Židenice 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kristýna Kubíčková 14 let FC Víktovice 0 0
Karolína Škrabalová 16 let 1.FC Slovácko 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lucie Horáková 15 let 1.FC Slovácko 3 0
Dominika Huvarová 16 let SK Slavia Praha 3 0
Karolína Jedličková 16 let FK Pardubice 3 0
Amálie Koptová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Pavlína Lusková 14 let Horní Heršpice 0 0
Soňa Nekovářová 15 let FK Pardubice 0 0
Tereza Potůčková 16 let SK Slavia Praha 3 0
Andrea Švíbková 14 let AC Sparta Praha 2 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Radka Hlouchová 15 let AC Sparta Praha 3 0
Andrea Kochanová 15 let SK Slavia Praha 3 0
Anna Kovářová 15 let TJ Sokol Třebeš 0 0
Sára Muláková 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Jaroslava Pavlíčková 14 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Aneta Škodová 14 let FK Jaroměř 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Michaela Daněčková
Asistent trenéra
Jaromír Piták
Trenér gólmanů
Patrik Mažari
Technický vedoucí
Lukáš Matějka
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér