Česko

Nominace WU17 na soustředění v Nymburce - 2. turnus

Termín
13. 6. 2019 - 15. 6. 2019
Místo pobytu
Nymburk
Zahájení srazu
je ve čtvrtek 13. 6. 2019 v 9:00 v sídle FAČR nebo 10:30 Nymburk, dle dohody s trenérem
Ukončení srazu
je v sobotu 15. 6. 2019 v Nymburce v 19:00 a odjezd do Prahy nebo individuálně

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 16 let FK Pardubice 6 0
Kristýna Kubíčková 15 let FC Vítkovice 1919 0 0
Daniela Navrátilová 14 let Sokol Konice 0 0
Jana Suchá 14 let TJ Sokol Třebeš 0 0
Karolína Škrabalová 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Jana Veselá 15 let TJ Sokol Bílá Hora 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Irma Ceremugová 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Klára Ducháčková 15 let FK Motorlet 0 0
Radka Hlouchová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Lucie Horáková 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Dominika Huvarová 16 let SK Slavia Praha 0 0
Karolína Jedličková 16 let FK Pardubice 0 0
Jolana Ježková 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Anna Kovářová 15 let TJ Sokol Třebeš 0 0
Tereza Kubíčková 15 let ČUL Beroun 0 0
Terezie Ohlídalová 16 let 1.FC Slovácko 7 0
Jaroslava Pavlíčková 14 let FC Viktoria Plzeň 3 0
Aneta Škodová 14 let FK Jaroměř 0 0
Tereza Vodvárková 16 let FK Pardubice 1 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adéla Tomanová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Aneta Tomanová 15 let AC Sparta Praha 2 0
Johana Tomečková 16 let 1.FC Slovácko 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Julia-Lani Csordas 15 let FC Viktoria Plzeň 2 1
Sára Korvasová 14 let 1.FC Slovácko 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nikola Bidlová 16 let FK Pardubice 6 0
Valérie Bílková 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Tereza Polívková 13 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Dominika Blinková 15 let FC Vítkovice 1919 0 0
Tereza Černá 15 let FC Slovan Liberec 0 0
Kim Dinh Thanhová 16 let SK Slavia Praha 9 1
Tereza Kristková 16 let FC Hradec Králové 0 0
Lucie Skrčená 16 let AC Sparta Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Marek Juska
Trenér gólmanů
Jan Korejčík
Trenér gólmanů
Jaromír Piták
Trenér gólmanů
Jakub Hamouz
Technický vedoucí
Jakub Waloszek
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér