Česko

Nominace WU17 na soustředění v Nymburce - 1. turnus

Termín
10. 6. 2019 - 12. 6. 2019
Místo pobytu
Nymburk
Zahájení srazu
je v pondělí 10. 6. 2019 v 9:00 v sídle FAČR nebo 10:30 Nymburk, dle dohody s trenérem
Ukončení srazu
je ve středu 12. 6. 2019 v Nymburce v 19:00 a odjezd do Prahy nebo individuálně

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adéla Fraňková 14 let Horní Heršpice 0 0
Tereza Fuchsová 16 let MFK Trutnov 0 0
Ema Herynková 15 let 1.FC Olomouc 0 0
Vanesa Jílková 13 let Horní Heršpice 0 0
Adéla Kroulíková 14 let Hradec Králové 0 0
Lucie Landová 15 let TJ Sokol Třebeš 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Andrea Kochanová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Amálie Koptová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Pavlína Lusková 14 let Horní Heršpice 0 0
Tereza Novotná 15 let Hradec Králové 0 0
Sára Pyclíková 15 let Horní Heršpice 0 0
Nikola Sirůčková 15 let Hradec Králové 0 0
Vanesa Solničková 14 let FK Pardubice 0 0
Babeta Šulcová 15 let FK Teplice 0 0
Denisa Tenkrátová 14 let SK Slavia Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Zuzana Kalusová 15 let 1.FC Olomouc 0 0
Adéla Kružíková 15 let FK Pardubice 0 0
Natálie Minářová 15 let FK Pardubice 0 0
Tereza Potůčková 16 let SK Slavia Praha 3 0
Adéla Skuhravá 14 let AC Sparta Praha 0 0
Andrea Švíbková 14 let AC Sparta Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Natálie Maříková 15 let 1.FC Olomouc 0 0
Petra Nováková 15 let Horní Heršpice 0 0
Nikola Pražienková 14 let SK Slavia Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nikola Bidlová 16 let FK Pardubice 6 0
Valérie Bílková 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Tereza Polívková 13 let FC Viktoria Plzeň 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Soňa Nekovářová 16 let FK Pardubice 0 0
Simona Přílepková 15 let AC Sparta Praha 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Vendula Hlaváčková 15 let ABC Braník 0 0
Andrea Křivánková 14 let SK Slavia Praha 0 0
Šárka Pouvová 15 let TJ Sokol Bedřichov 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Marek Juska
Trenér gólmanů
Jan Korejčík
Trenér gólmanů
Jaromír Piták
Trenér gólmanů
Jakub Hamouz
Technický vedoucí
Jakub Waloszek
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér