Česko

Nominace WU19 na přípravné zápasy s Bavorskem

Termín
28. 7. 2019 - 1. 9. 2019
Místo pobytu
Plzeň
Zahájení srazu
je v neděli 28. července v 17:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je ve čtvrtek 1. srpna v 17:00 v sídle FAČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nikola Bidlová 17 let FK Pardubice 0 0
Olivie Lukášová 18 let SK Slavia Praha 7 0
Karolína Škrabalová 16 let 1.FC Slovácko 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Aneta Buryánová 17 let AC Sparta Praha 0 0
Agáta Kadlecová 16 let AC Sparta Praha 0 0
Sára Kolorosová 18 let FC Viktoria Plzeň 3 0
Tereza Lišková 17 let AC Sparta Praha 2 0
Anna Pušková 17 let Lokomotiva Brno 4 0
Tereza Pušková 17 let Lokomotiva Brno 3 0
Eliška Sonntagová 17 let AC Sparta Praha 12 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tereza Ličmanová 18 let FK Pardubice 2 0
Simona Novotná 18 let FK Pardubice 10 5
Radka Paulenová 17 let AC Sparta Praha 0 0
Alena Pěčková 18 let 1.FC Slovácko 6 1
Aneta Pochmanová 18 let AC Sparta Praha 13 5
Nela Sováková 17 let FC Hradec Králové 0 0
Kateřina Šrámková 18 let AC Sparta Praha 7 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Cvrčková 17 let AC Sparta Praha 13 4
Eliška Dvořáková 18 let AC Sparta Praha 11 3
Kateřina Marcinková 16 let AC Sparta Praha 0 0
Kristýna Růžičková 16 let SK Slavia Praha 0 0
Anna Šubrtová 16 let AC Sparta Praha 0 0
Jana Žufánková 16 let 1.FC Slovácko 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ema Herynková 15 let 1. FC Olomouc 0 0
Sara Ludwig 16 let SKV Altenmarkt Frauen 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Veronika Baumruková 18 let FC Viktoria Plzeň 2 0
Tereza Fuchsová 16 let MFK Trutnov 0 0
Kateřina Jílková 17 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Tereza Machová 17 let AC Sparta Praha 0 0
Zoja Sedláčková 17 let FC Hradec Králové 0 0
Kateřina Šperová 17 let 1.FC SLovácko 4 0
Aneta Vejrová 17 let FC Hradec Králové 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Nikola Hladíková 18 let SK Slavia Praha 10 0
Denisa Neradová 16 let FK Pardubice 0 0
Tereza Prošková 17 let SK Slavia Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Anita Ajazi 16 let SK Slavia Praha 0 0
Jennifer Hilbertová 17 let SK Slavia Praha 0 0
Andrea Matějková 17 let FK Pardubice 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Marek Juska
Trenér gólmanů
Jakub Hamouz
Technický vedoucí
Tomáš Březina
Lékař
Marie Ludvíková
Fyzioterapeut
Miroslav Český
Masér