Česko

Nominace WU17 na přípravná utkání s Bavorskem

Termín
4. 8. 2019 - 8. 8. 2019
Místo pobytu
Bad Birnbach, Německo
Zahájení srazu
je v neděli 4. 8. 2019 v 11:30 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je ve čtvrtek 8. 8. 2019 v 17:00 v sídle FAČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tereza Fuchsová 16 let MFK Trutnov 0 0
Ema Herynková 15 let SK Olomouc Sigma MŽ 0 0
Kristýna Kubíčková 15 let FC Víktovice 1919 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Ducháčková 15 let FK Motorlet 0 0
Radka Hlouchová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Karolína Jedličková 16 let FK Pardubice 0 0
Lucie Jelínková 16 let 1.FC Slovácko 9 0
Jolana Ježková 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Tereza Kubíčková 15 let Český lev - Union Beroun 0 0
Tereza Novotná 15 let FC Hradec Králové 0 0
Terezie Ohlídalová 16 let 1.FC Slovácko 7 0
Sabina Střížová 15 let ČAFC Židenice 2011 0 0
Tereza Vodvárková 16 let FK Pardubice 1 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kim Dinh Thanhová 16 let SK Slavia Praha 9 1
Andrea Holá 16 let 1.FC Slovácko 10 3
Tereza Potůčková 16 let SK Slavia Praha 3 0
Sára Šaldová 16 let FC Hradec Králové 0 0
Aneta Tomanová 15 let AC Sparta Praha 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Julia-Lani Csordas 15 let FC Viktoria Plzeň 2 1
Sára Korvasová 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Nikola Pražienková 15 let SK Slavia Praha 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 16 let FK Pardubice 6 0
Daniela Navrátilová 15 let Sokol Konice 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Irma Ceremugová 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Lucie Horáková 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Dominika Huvarová 16 let SK Slavia Praha 0 0
Andrea Kochanová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Amálie Koptová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Anna Kovářová 16 let TJ Sokol Třebeš 0 0
Pavlína Lusková 15 let Horní Heršpice 0 0
Jaroslava Pavlíčková 15 let FC Viktoria Plzeň 3 0
Simona Přílepková 15 let AC Sparta Praha 0 0
Sára Pyclíková 15 let Horní Heršpice 0 0
Vanesa Solničková 14 let FK Pardubice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Vendula Hlaváčková 16 let ABC Braník 0 0
Zuzana Kalusová 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Adéla Kružíková 15 let FK Pardubice 0 0
Andrea Křivánková 14 let SK Slavia Praha 0 0
Šárka Pouvová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Lucie Skrčená 16 let AC Sparta Praha 0 0
Andrea Švíbková 15 let AC Sparta Praha 0 0
Adéla Tomanová 15 let AC Sparta Praha 0 0
Johana Tomečková 16 let 1.FC Slovácko 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Viktorie Bílková 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Petra Nováková 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Jana Veselá 15 let TJ Sokol Bílá Hora 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Jan Korejčík
Trenér gólmanů
Lucie Martincová
Hlavní vedoucí
Patrik Mažari
Technický vedoucí
Josef Reiter
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér