Česko

Nominace WU17 na přípravné zápasy s Rakouskem

Termín
22. 9. 2019 - 27. 9. 2019
Místo pobytu
Třeboň
Zahájení srazu
je v neděli 22. září v 11:30 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v pátek 27. září v 17:00 v sídle FAČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 16 let FK Pardubice 6 0
Kristýna Kubíčková 15 let FC Vítkovice1919 1 0
Karolína Škrabalová 16 let 1.FC Slovácko 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Dominika Huvarová 16 let SK Slavia Praha 0 0
Jolana Ježková 16 let 1.FC Slovácko 2 0
Tereza Kubíčková 15 let AC Sparta Praha 2 0
Terezie Ohlídalová 16 let 1.FC Slovácko 8 0
Tereza Vodvárková 16 let FK Pardubice 3 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Julia-Lani Csordas 15 let FC Viktoria Plzeň 4 1
Tereza Černá 15 let FC Slovan Liberec 0 0
Michaela Kašparcová 15 let FC USA Philadelphia 0 0
Andrea Kochanová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Šárka Pouvová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Sára Šaldová 16 let FC Hradec Králové 0 0
Aneta Tomanová 16 let AC Sparta Praha 4 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kim Dinh Thanhová 16 let SK Slavia Praha 11 1
Klára Ducháčková 15 let FK Motorlet 2 0
Veronika Hýlová 16 let FK Pardubice 0 0
Andrea Křivánková 14 let SK Slavia Praha 0 0
Nikola Pražienková 15 let SK Slavia Praha 2 0
Sabina Střížová 15 let 1.FC Slovácko 2 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ema Herynková 15 let SK Sigma Olomouc 0 0
Daniela Navrátilová 15 let SK Sigma Olomouc 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Irma Ceremugová 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Radka Hlouchová 15 let FK Čáslav 2 0
Anna Kovářová 16 let FC Hradec Králové 0 0
Pavlína Lusková 15 let Lokomotiva Brno 0 0
Jaroslava Pavlíčková 15 let FC Viktoria Plzeň 5 0
Sára Pyclíková 15 let Lokomotiva Brno 0 0
Vanesa Solničková 15 let FK Pardubice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kateřina Brejšková 15 let AC Sparta Praha 0 0
Vendula Hlaváčková 16 let ABC Braník 0 0
Zuzana Kalusová 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Adéla Kružíková 15 let FK Pardubice 0 0
Nicole Nedvědová 16 let AC Sparta Praha 0 0
Lucie Skrčená 16 let AC Sparta Praha 0 0
Andrea Švíbková 15 let AC Sparta Praha 0 0
Adéla Tomanová 16 let AC Sparta Praha 0 0
Johana Tomečková 16 let 1.FC Slovácko 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Viktorie Bílková 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Sára Korvasová 15 let 1.FC Slovácko 2 0
Petra Nováková 16 let 1.FC Slovácko 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Jan Korejčík
Trenér brankářek
Patrik Mažari
Technický vedoucí
Jiří Krejčíř
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér