Česko

Nominace WU19 na 1. fázi kvalifikace ME ve Finsku

Zahájení srazu
je v neděli 29. září 2019 ve 14:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je ve středu 9. října 2019 v cca 20:00 v sídle FAČR

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adéla Holíková 17 let FC Viktoria Plzeň 4 0
Olivie Lukášová 18 let SK Slavia Praha 9 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Aneta Buryánová 17 let AC Sparta Praha 3 0
Agáta Kadlecová 16 let AC Sparta Praha 2 0
Tereza Lišková 17 let FK Dukla Praha 5 0
Anna Pušková 18 let Lokomotiva Brno 6 0
Tereza Pušková 18 let Lokomotiva Brno 7 0
Kateřina Šrámková 18 let AC Sparta Praha 11 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tereza Ličmanová 18 let FK Pardubice 6 0
Simona Novotná 18 let FK Pardubice 12 7
Martina Pakostová 17 let SK Slavia Praha 0 0
Aneta Pochmanová 18 let AC Sparta Praha 17 5
Barbora Polcarová 17 let FC Viktoria Plzeň 2 0
Nela Sováková 17 let FC Hradec Králové 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Cvrčková 18 let AC Sparta Praha 17 8
Eliška Dvořáková 18 let FK Pardubice 15 4
Jennifer Hilbertová 17 let FC Slovan Liberec 0 0
Alena Pěčková 18 let 1.FC Slovácko 10 1
Anna Šubrtová 16 let AC Sparta Praha 3 1
Jana Žufánková 16 let 1.FC Slovácko 3 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Veronika Havlíčková 18 let Lokomotiva Brno 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Veronika Baumruková 18 let FC Viktoria Plzeň 4 0
Sára Kolorosová 18 let FC Viktoria Plzeň 7 0
Kateřina Marcinková 17 let AC Sparta Praha 4 0
Michaela Sitterová 17 let AC Sparta Praha 0 0
Kateřina Šperová 18 let 1.FC Slovácko 4 0
Aneta Vejrová 17 let FC Hradec Králové 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Andrea Matějková 17 let FK Pardubice 0 0
Denisa Neradová 17 let FK Pardubice 2 0
Tereza Prošková 17 let SK Slavia Praha 0 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Anita Ajazi 16 let SK Slavia Praha 0 0
Nikola Hladíková 18 let FK Dukla Praha 10 0
Kristýna Růžičková 16 let SK Slavia Praha 2 0
Zoja Sedláčková 17 let FC Hradec Králové 0 0

Realizační tým / Staff

Jan Navrátil
Trenér
Pavel Hudeček
Asistent trenéra
Marek Juska
Trenér brankářek
Nikola Mužíková
Hlavní vedoucí
Jakub Hamouz
Technický vedoucí