Česko

Nominace WU17 na soustředění v Nymburce

Termín
18. 11. 2019 - 22. 11. 2019
Místo pobytu
Nymburk
Zahájení srazu
je v pondělí 18. 11. 2019 v 9:30 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v pátek 22. 11. 2019 v 15:00 v sídle FAČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 16 let FK Pardubice 10 0
Adéla Fraňková 14 let Lokomotiva Brno 0 0
Vanesa Jílková 14 let Lokomotiva Brno 0 0
Adéla Kroulíková 14 let SK Slavia Praha 0 0
Kristýna Kubíčková 15 let FC Vítkovice1919 1 0
Karolína Škrabalová 16 let 1.FC Slovácko 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Dominika Huvarová 16 let SK Slavia Praha 5 0
Lucie Jelínková 16 let 1.FC Slovácko 11 0
Jolana Ježková 16 let 1.FC Slovácko 7 0
Tereza Kubíčková 15 let AC Sparta Praha 7 0
Terezie Ohlídalová 16 let 1.FC Slovácko 12 1
Tereza Vodvárková 16 let FK Pardubice 6 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Bláhová 15 let 1.FC Slovácko 0 0
Julia-Lani Csordas 16 let FC Viktoria Plzeň 9 3
Tereza Černá 15 let FC Liberec 3 0
Andrea Kochanová 15 let SK Slavia Praha 5 1
Nicole Nedvědová 16 let AC Sparta Praha 0 0
Šárka Pouvová 15 let SK Slavia Praha 3 0
Vanesa Solničková 15 let FK Pardubice 0 0
Sára Šaldová 16 let FC Hradec Králové 0 0
Denisa Tenkrátová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Aneta Tomanová 16 let AC Sparta Praha 6 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kim Dinh Thanhová 16 let SK Slavia Praha 16 4
Klára Ducháčková 15 let FK Motorlet 7 1
Radka Hlouchová 15 let FK Čáslav 4 0
Veronika Hýlová 16 let FK Pardubice 2 0
Andrea Křivánková 14 let SK Slavia Praha 0 0
Jaroslava Pavlíčková 15 let FC Viktoria Plzeň 8 0
Nikola Pražienková 15 let SK Slavia Praha 6 0
Ludmila Vaculová 15 let FC Baník Ostrava 0 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ema Herynková 16 let SK Sigma Olomouc 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Viktorie Bílková 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Kateřina Brejšková 15 let AC Sparta Praha 1 0
Karolína Hegrová 14 let FC Baník Ostrava 0 0
Vendula Hlaváčková 16 let ABC Braník 0 0
Sára Korvasová 15 let 1.FC Slovácko 2 0
Adéla Kružíková 15 let FK Pardubice 0 0
Johana Tomečková 16 let 1.FC Slovácko 2 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Hana Altmanová 14 let ABC Braník 0 0
Zuzana Kalusová 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Anna Kovářová 16 let FC Hradec Králové 0 0
Natálie Minářová 15 let FK Pardubice 0 0
Simona Přílepková 15 let AC Sparta Praha 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Jan Korejčík
Trenér brankářek
Jaromír Piták
Trenér brankářek
Patrik Mažari
Technický vedoucí
MUDr. Jiří Kotek
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér