Česko

Nominace WU17 na elitní fázi kvalifikace ME

Zahájení srazu
je ve čtvrtek 19. března 2020 v 11:00 v sídle FAČR
Ukončení srazu
je v pondělí 30. března 2020 v 18:30 v sídle FAČR

Související:

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Bára Beránková 16 let FK Pardubice 11 0
Karolína Škrabalová 16 let 1.FC Slovácko 2 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Radka Hlouchová 16 let FK Čáslav 4 0
Lucie Jelínková 17 let 1.FC Slovácko 14 0
Jolana Ježková 16 let 1.FC Slovácko 10 0
Tereza Kubíčková 15 let AC Sparta Praha 10 0
Terezie Ohlídalová 17 let 1.FC Slovácko 12 1
Tereza Vodvárková 16 let FK Pardubice 6 1

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Klára Bláhová 15 let 1.FC Slovácko 2 0
Julia-Lani Csordas 16 let SpVg Aurich 12 3
Tereza Černá 15 let FC Slovan Liberec 6 0
Andrea Holá 16 let 1.FC Slovácko 19 4
Šárka Pouvová 16 let SK Slavia Praha 6 0
Vanesa Solničková 15 let FK Pardubice 3 1

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kim Dinh Thanhová 17 let SK Slavia Praha 19 5
Klára Ducháčková 15 let FK Motorlet 10 1
Radka Lindáková 16 let AC Sparta Praha 0 0
Nicole Nedvědová 16 let AC Sparta Praha 0 0
Sabina Střížová 16 let 1.FC Slovácko 10 1

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Ema Herynková 16 let SK Sigma Olomouc 0 0
Vanesa Jílková 14 let Lokomotiva Brno 1 0
Kristýna Kubíčková 15 let FC Vítkovice 1 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Viktorie Bílková 15 let FC Baník Ostrava 0 0
Dominika Huvarová 16 let SK Slavia Praha 7 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Kateřina Brejšková 15 let AC Sparta Praha 1 0
Michaela Kašparcová 16 let FCUSA Philadelphia 0 0
Valentýna Maršíková 15 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Denisa Tenkrátová 15 let SK Slavia Praha 0 0
Aneta Tomanová 16 let AC Sparta Praha 6 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Veronika Hýlová 16 let FK Pardubice 4 0
Andrea Křivánková 15 let SK Slavia Praha 2 0
Natálie Minářová 15 let FK Pardubice 0 0
Jaroslava Pavlíčková 15 let FC Viktoria Plzeň 11 0
Nikola Pražienková 15 let SK Slavia Praha 6 0
Lucie Skrčená 16 let AC Sparta Praha 0 0
Ludmila Vaculová 16 let FC Baník Ostrava 0 0

Realizační tým / Staff

Jaroslav Hynek
Trenér
Vladimír Beker
Asistent trenéra
Jan Korejčík
Trenér brankářek
Jakub Tomek
Hlavní vedoucí
Patrik Mažári
Technický vedoucí
Lukáš Matějka
Lékař
Iva Hnátová
Fyzioterapeut
Marika Hasíková
Masér
Martin Drobný
Člen