Česko

Nominace WU19 na přípravná utkání se Slovenskem

Termín
1. 8. 2022 - 5. 8. 2022
Místo pobytu
Uherský Brod
Zahájení srazu
pondělí 1.8.2022 v 8:45 v sídle FAČR, ve 13:00 Uherský Brod - penzion Lapač
Ukončení srazu
pátek 5.8.2022 v 19:00 v sídle FAČR

Nominováni / National team squad

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Adéla Fraňková 17 let Lokomotiva Brno H.H. 0 0
Vanesa Jílková 16 let Lokomotiva Brno H.H. 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Anna Bárková 17 let AC Sparta Praha 0 0
Andrea Kochanová 18 let FK Pardubice 10 1
Vendula Polášková 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Nikola Pražienková 18 let SK Slavia Praha 12 0
Natálie Trčková 18 let 1.FC Slovácko 5 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Lucie Bendová 17 let SK Slavia Praha 3 0
Klára Bláhová 17 let 1.FC Slovácko 0 0
Kateřina Brejšková 18 let AC Sparta Praha 1 0
Monika Hlaváčová 16 let 1.FC Slovácko 0 0
Radka Hlouchová 18 let AC Sparta Praha 6 0
Amálie Koptová 18 let AC Sparta Praha 2 0
Zuzana Obadalová 17 let 1.FC Slovácko 0 0
Jaroslava Pavlíčková 18 let FC Viktoria Plzeň 12 2
Denisa Tenkrátová 17 let SK Slavia Praha 7 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Tereza Černá 18 let FC Slovan Liberec 9 0
Klára Ducháčková 18 let AC Sparta Praha 13 3
Sabina Střížová 18 let 1.FC Slovácko 11 2
Andrea Švíbková 18 let AC Sparta Praha 11 0

Náhradníci / Reserves

Brankáři / Goalkeepers

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Karolína Vokurková 17 let AC Sparta Praha 0 0

Obránci / Defenders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Silvie Raušová 18 let Lokomotiva Brno H.H. 1 0
Markéta Zikmundová 16 let FK Pardubice 0 0

Záložníci / Midfielders

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Albina Goretkiová 16 let SK Slavia Praha 0 0
Adéla Kružíková 18 let FK Pardubice 0 0
Valentýna Maršíková 18 let FC Viktoria Plzeň 0 0
Vanesa Solničková 17 let FK Pardubice 1 0

Útočníci / Forwards

Jméno a příjmení Věk Klub Starty Branky
Natálie Kostohryzová 17 let SK Slavia Praha 0 0
Alžběta Němcová 17 let LASK Linz 0 0
Natálie Šťastná 16 let AC Sparta Praha 0 0
Babeta Šulcová 18 let FK Teplice 0 0

Realizační tým / Staff

Jan Navrátil
Trenér
Barbora Cankářová
Asistent trenéra
Pavel Hudeček
Asistent trenéra
Marek Juska
Trenér brankářek
Sára Vršatová
Technický vedoucí
MUDr. Pavel Navrátil
Lékař
Marie Ludvíková
Fyzioterapeut
Miroslav Český
Masér
Marta Boučková
Psycholožka