2. 7. 2020

Podzimní program ženských reprezentací

Po koronavirové pauze se rozběhne i příprava všech ženských reprezentačních výběrů. Na podzim nás čeká doslova nabitý program.

ŽENY A

Ženský A tým má před sebou na podzim pět duelů kvalifikace ME, svěřenkyně trenéra Karla Rady se před prvním dvojutkáním s Polskem sejdou na konci července v Chomutově na čtyřdenním soustředění.

Kvalifikace ME 2021
-        18.09. Česká republika – Polsko
-        22.09. Polsko – Česká republika
-        23.10. Španělsko – Česká republika
-        27.10. Česká republika – Ázerbájdžán
-        01.12. Česká republika – Moldavsko

WU19

Reprezentační devatenáctku také čeká v polovině srpna čtyřdenní soustředění, následně poměří hráčky síly s Ruskem a v listopadu je na programu vstup do kvalifikace ME.

Přípravná utkání s Ruskem v ČR
-        18.09. Česká republika - Rusko
-        21.09. Česká republika - Rusko

Základní fáze kvalifikace ME (Portugalsko)
-        25.11. Česká republika - Lotyšsko
-        28.11. Rumunsko – Česká republika
-        01.12. Portugalsko – Česká republika

WU17

Náročný program bude čekat tým žen do 17 let. Po přípravě se Švýcarskem je v září na programu odložená elitní fáze kvalifikace ME z loňské sezony, v říjnu se pak svěřenkyně trenéra Hynka představí v základní fázi nové kvalifikace ME. 

Přípravná utkání se Švýcarskem v ČR
-        11.08. 11:00 Česká republika - Švýcarsko (Slaný)
-        13.08. 10:00 Česká republika - Švýcarsko (Slaný)

Elitní fáze kvalifikace ME (Norsko) – dohrávání minulé sezony
-        15.09. Polsko – Česká republika
-        18.09. Česká republika – Ukrajina
-        21.09. Česká republika – Norsko

Základní fáze kvalifikace (Bosna a Hercegovina)
-        21.10. Bosna a Hercegovina – Česká republika
-        24.10. Česká republika – Gruzie
-        27.10. Norsko - Česká republika

WU15

Nejmladší reprezentační výběr se opět dvakrát střetně s Polskem, na začátku listopadu se Češky představí v Náchodě, odveta se odehraje ve Walbrzychu. 

Přípravná utkání s Polskem
-        4.11. 15:00 Česká republika – Polsko (Náchod)
-        7.11. 11:00 Polsko – Česká republika (Walbrzych)