19. 7. 2019

Přípravu zahájili Liberec, Dukla i Pardubice

Letní příprava se rozbíhá i v dalších prvoligových klubech, ve čtvrtek se poprvé sešly liberecké fotbalistky, již od začátku týdne se chystají Dukla i Pardubice.

Hráčky Liberce se sešly zatím v neúplném složení, prvním trénink je ve čtvrtek čekal na městském stadionu. O víkendu čeká bronzový tým loňské sezony první přípravný zápas v polské Wroclavi a příští týden soustředění, kde by měl mít trenér Lexa k dispozici již kompletní kádr. Jak jsme již uváděli, do Slavie se z hostování vrátily Kožárová s Necidovou, kapitánka Tůmová se rozhodla ukončit kariéru. Na severu Čech končí i Lacková a Komárkovou, nově však přichází z Dukly slovenská reprezentantka Košíková a z dorostenek Slavie Mastníková.

Od pondělí se chystají také Dukla a Pardubice. Pražanky vedeno nový trenér Antonio Console, který dříve působil na Julisce u mládeže. Duklu čeká v přípravě mimo jiné také utkání s polskou Wroclaví. Východočešky se po letech chystají na prvoligovou sezonu, hned v sobotu se představí na oslavách 100 let klubu v Převýšově.