10. 1. 2018

Slavia hlásí první posilu a míří na Kanárské ostrovy

Fotbalistky Slavie zahajují zimní přípravu ve středu, na úvod svěřenkyně trenéra Medynského míří na Kanárské ostrovy. Na palubě letadla bude již i nová posila, vedoucí celek tabulky posílila Islanďanká Jessen.

Příprava bude probíhat v Edenu, jen na začátku máme kvalitní soustředění na Kanárských ostrovech. Vzhledem k tomu, že hráčky již tři týdny plní individuální plán, tak se v přípravě zaměříme na technicko-taktickou stránku. Chceme mít ve hře určité automatismy,“ uvedl pro slavistickenoviny.cz trenér Medynský.

Na Kanárských ostrovech mohou Pražanky využít kvalitní zázemí, čas bude i utužení party. Budeme zde střídat hřiště, posilování na písku a intervalovou vytrvalost. A podstatnou částí je teambuilding,“ doplnil kouč.

Slavia se v přípravě střetne se zajímavými soupeři, vrcholem bude německá Turbine Potsdam. „Soupeře jsme volili v rámci našeho záměru – kvalitní evropské týmy a také chlapecké soupeře U15 z české soutěže,“ pokračoval Medynský.

Vedoucí tým soutěže hlásí také první změnu v kádru. V úterý Slavia potvrdila hostování Islanďanky Sandry Maríe Jessen, reprezentantky a kapitánky islandského Thór/Ka. Jedná se ofenzivní hráčku.

Cíle pro jaro mají úřadující mistryně jasné. „Obhájit titul, přidat vítězství v domácím poháru. Liga mistrů je skvělá soutěž a my se popereme s Wolfsburgem o postup do semifinále. Budeme připraveni,“ uzavřel pro slavistickenoviny.cz trenér Slavie Pavel Medynský.  

foto: facebook.com/SlaviaZeny/
zdroj: slavistickenoviny.cz