Slavia proti Liberci dominovala a hned po sedmi minutách využila nahrávky Kožárové Krejčiříková. Sama nahrávající hráčka se prosadila po čtvrthodině hry, když zamířila hlavou přesně k tyči. V dalších minutách se několikrát ozvala branková konstrukce hostující branky, třetí gól tedy přišel až deset minut před přestávkou, když usměrnila míč do sítě po centru Szewieczkové Divišová.

Ve druhém poločase Slavia přidávala další přesné zásahy. Nejdříve obešla Černá brankářku Zuchovou, o chvilku později se chytře trefila Kožárová, která se ještě jednou prosadila hlavou a radovala se z hattricku. Trefila se i Cahynová, která nastoupila po přestávce poprvé po návratu do sešívaného dresu. Osmou branku mohla přidat Šurnovská, ale pokutový kop neproměnila. Na závěr se přeci jen slovenská posila Slavie radovala, když povedenou střelou uzavřela skóre na 8:0.

SK Slavia Praha – FC Slovan Liberec 8:0 (3:0)
15., 61. a 66. Kožárová, 7. Krejčiříková, 35. Divišová, 59. Černá, 80. Cahynová, 90. Šurnovská

Slavia - Liberec 8:0 (29.8.2020, 1. liga žen, Praha - Horní Měcholupy)

Stejně jako v prvním kole se sparťankám v Brně vydařil vstup do utkání, když se brzo ujaly vedení po akci Ringelové, která nahrávala Nepokojové. Velkou převahu v prvním poločase však Pražanky nedokázaly přetavit v další gól a šance Lucie Martínkové, Kotrčové a Vyštejnové zůstaly bez využití.

Po změně stran vystřídala střelkyni první branky Ondrušová, která se odvděčila trenérům dalším přesným zásahem a zvýšila vedení letenských. Další gól již nepadl a Sparta tedy porazila Lokomotivu 2:0.

Lokomotiva Brno H.H. – AC Sparta Praha 0:2 (0:1)
11. Nepokojová, 58. Ondrušová

Slovácko v sobotu odpoledne cestovalo na západ Čech, kde jej v Dobřanech přivítala plzeňská Viktoria. Moravanky si přivezly i čerstvě posily, dvě Američanky a Nikolu Sedláčkovou, která nastoupila v základní sestavě.

Hostující fotbalistky měly do utkání raketový vstup a po gólech Příkaské s Janků rychle vedly. V desáté minutě však snížila Mrázová a domácí opora před přestávkou nakonec i vyrovnala. Ve druhém dějství však vrátila vedení Slovácku Jelínková, v závěrečné desetiminutovce pak potvrdily výhru Michaela Dubcová s Dvořákovou, která se trefila poprvé ve slováckém dresu.

FC Viktoria Plzeň – 1. FC Slovácko 2:5 (2:2)
10. a 43. Mrázová – 3. Příkaská, 6. Janků, 61. Jelínková, 82. Dubcová M., 83. Dvořáková