Rakouské mistryně vstoupily do čtvrtečního utkání aktivněji a hned ve 2. minutě rozvlnily síť za brankářkou Lukášovou, branka ovšem naštěstí nebyla uznána pro předchozí nedovolenou hru rukou domácí Fuchs. Další příležitosti měla Slovinka Zver, ale brankářka sešívaných byla stoprocentní.

A tak se na konci 27. minuty první radovala Slavia. Při rychlém protiútoku skvěle přihrála Kožárová osamocené Ružičkové a ta vstřelila premiérový gól sešívaných v základní skupině Ligy mistryň. Rakušanky mohly před přestávkou srovnat, hlavička Klein ale skončila nad brankou. Ve 41. minutě však již opravdu bylo srovnáno. Od postranní čáry zahrávala trestný kop Zver a centrovaný míč nakonec proletěl přímo do branky českých mistryň.

Brankářka Lukášová musela ukázat své umění i ve druhém poločase, v 56. minutě si poradila s nepříjemnou střelou Slovenky Mikolajové v dresu rakouského mistra. O několik minut později brankářka Pražanek chybovala při rozehrávce, zaváhání však zvládla napravit a skóre zůstávalo nerozhodné. Na druhé straně jen o několik centimetrů nedosáhla Divišová na centr Khýrové.

Čtvrt hodiny před koncem mohla jít Slavia opět do vedení, ale bohužel Kožárová byla po rozehrání trestného kopu v ofsajdu. Naopak zahrozily opět hráčky St. Pöltenu, přesněji Mikolajová, která v 81. minutě z trestného kopu orazítkovala tyč sešívaných. Pražanky se v závěrečných minutách snažily překlopit utkání na svoji stranu, nakonec se ale oba celky rozešly smírně 1:1.

Ve druhém utkání skupiny Wolfsburg zvítězil nad AS Řím 4:2 a je s deseti body na kontě první. Italský velkoklub se ztrátou tří bodů drží druhou postupovou pozici, o další tři body méně má St. Pölten, Slavia zůstává s jedním bodem čtvrtá.

SKN St. Pölten - SK Slavia Praha 1:1 (1:1)