17. 1. 2023

Slávistky začaly přípravu soustředěním na horách

Hráčky pražské Slavie se v polovině ledna sešly ke společné přípravě, tým trenéra Karla Pitáka začíná čtyřdenním soustředěním v Peci pod Sněžkou.

Slavia má za sebou podzimní účast v základní skupině Ligy mistryň, v lize je na druhém místě za vedoucí Spatou.V Krkonoších čeká tým nabírání fyzické kondice, kádr opustila Švédka Abrahamsson, která přestoupila do belgických Brugg. Naví Pražanky nemají k dispozici dlouhodobě zraněnou reprezentantku Krejčiříkovou. Příprava začíná čtyřdenním soustředěním v Peci pod Sněžkou, po kterém se budeme připravovat v domácích podmínkách v Horních Měcholupech nebo Edenu. Na programu je několik přátelských utkání, která máme možnost odehrát na nové umělce v Edenu, za což jsme moc rádi," popsal na slavia.cz trénér Karel Piták.

První přátelské utkání odehraje Slavia v pátek 27.1. od 17:30 na umělé trávě v Edenu se slovenskou Trnavou. Ze zahraničních soupeřů vyzveme slovenskou Trnavu, polskou Lodž a maďarský Ferencváros, plus nás čekají přátelská utkání s mužskými dorosteneckými týmy. Věřím, že se dobře připravíme a splníme cíl pro jarní část a tím je obhajoba double,“ doplnil trenér Pražanek.

foto: Slavia