9. 9. 2021

Slovácko na úvod 5. kola 1. ligy žen hostí v pátek Lokomotivu

Páté kolo nejvyšší soutěže žen začíná již páteční předehrávkou Slovácka s brněnskou Lokomotivou, ze které Vám nabídneme přímý přenos. V sobotu hostí Dukla Slavii, Liberec hraje s Pardubicemi a Sparta jede do Plzně. Zpět je i liga dorostenek.

V páteční předehrávce na sebe narazí v Moravském derby Slovácko s Lokomotivou Brno. Utkání se bude hrát opět na hlavním stadionu v Uherském Hradišti, za umělého osvětlení a před kamerami našeho přímého přenosu. Domácí fotbalistky mají kvůli účasti v Lize mistryň odehraná jen dvě utkání, ale se stoprocentní bilancí a bez obdržené branky. Naopak Lokomotiva se rozjela a táhne ji se šesti přesnými zásahy Lucie Lišková, která tak vévodí tabulce střelkyň.


Zbylá tři utkání pátého kola se odehrají v sobotu. Dukla hostí na Julisce Slavii, a také toto utkání můžete sledovat v živě v přímém přenosu domácího klubu. Vršovický celek bude favoritem, i když bude mít v nohou čtvrteční zápas Ligy mistryň. Dále Slovan Liberec hostí Pardubice a Severočešky potřebují zabrat, jelikož mají po čtyřech kolech na kontě pouze jednu výhru, ovšem Východočešky přijedou zabojovat o první body v sezoně vůbec. Program kola pak uzavře duel plzeňské Viktorie se Spartou. Pražanky jsou první se skóre 18:0, Západočeškám patří pátá příčka se šesti body.

1. liga žen – program 5. kola
10. 9. 20:00  1.FC Slovácko - Lokomotiva Brno H.H. (MěFS Miroslava Valenty) – LIVE STREAM
11. 9. 10:30  FC Slovan Liberec - FK Pardubice (Chrastava)
11. 9. 10:30  FK Dukla Praha - SK Slavia Praha (Juliska) – LIVE STREAM
11. 9. 11:00  FC Viktoria Plzeň - AC Sparta Praha (Dobřany)

Po reprezentační přestávce je zpět i liga dorostenek. Hned v sobotu dojde na urputný duel Sparty se Slováckem, v neděli pak Teplice přivítají Lokomotivu Brno, Slavia zamíří do Pardubic a Hradec Králové hostí plzeňskou Viktorii.

1. liga dorostenek – program 4. kola
11. 9. 14:30  AC Sparta Praha - 1.FC Slovácko (TCM Strahov)
12. 9. 13:00  FK Teplice - Lokomotiva Brno H.H. (Hostomice)
12. 9. 14:00  FK Pardubice - SK Slavia Praha (Areál Dolíček)
12. 9. 16:00  FC Hradec Králové - Viktoria Plzeň (Nový Hradec Králové)