11. 12. 2019

Sparťanky nafotily charitativní kalendář

Sparťanky nafotily charitativní kalendář pro dobročinný spolek Nové háro, celý výtěžek z jeho prodeje bude věnován na výrobu paruk z pravých vlasů pro onkologické nemocné pacienty.

Nové háro založila Markétka Zagrapanová, které byl objeven nádor v noze, během léčby poznala, jaké to je přijít o vlasy a vyčnívat. Rozhodla se proto pomoci dalším mladým lidem, kteří se cítili podobně jako ona. Markétka bohužel svůj boj prohrála, spolek ale převzala její maminka Lucie Staňková a Nové háro tak dál pomáhá mladým lidem.

Do projektu na podporu Nového hára, se zapojily například sestry Martínkovy, Christina Burkenroad nebo Aneta Pochmanová. Prodejní cena kalendáře je 239 Kč a je k dostání ve fanshopu Sparty na Letné a na jeho eshopu zde

V neděli 8. 12. byl kalendář oficiálně uveden do prodeje a pokřtěn, patrony se stali Bořek Dočkal a Aneta Pochmanová, místopředseda Elektrizace železnic pan Ing. Martin Janovský a Lucie Staňková z Nového hára. „Jsem ráda, že jsem se mohla focení kalendáře účastnit a přispět tím na dobrou věc. Doufám, že spolku Nové háro pomůžeme a vybereme dostatek peněz na paruky pro děti, které to potřebují. Pokřtít kalendář byl pro mě velký zážitek a zároveň nesmírná pocta,” uvádí Aneta Pochmanová. 

Sparťanky nafotily charitativní kalendář 2020

  • © sparta.cz
  • © sparta.cz
  • © sparta.cz