22. 2. 2019

Startuje čtvrtfinále poháru FAČR žen

Pátečním duelem Sparty s Plzní začne čtvrtfinále poháru FAČR žen. V sobotu pak poměří síly Slavia s Hradcem Králové, v nedělí se utkají Liberec s Duklou a Slovácko s Lokomotivou Brno.

Už na podzim si Lokomotiva Brno a Sparta poradily ve třetím kole se svými soupeři z nižších soutěží, Hradec Králové rozhodl proti SK Loděnice až v pokutových kopech. Slovácko přešlo v derby přes Zlín, Slavia si zastřílela v Rakovníku. Do další fáze soutěže postupují i Liberec s Plzní, Dukla si s Čáslaví poradila před týdnem.

Čtvrtfinále tedy začne pátečním utkáním Sparty s Plzní, které má naplánováno výkop od 18:15 hodin na pražském Strahově. Vítězky pak narazí na úspěšnějšího z dvojice Liberec – Dukla, jejichž duel se odehraje v neděli od 10:30 hodin v Harcově.

Slavii ve čtvrtfinále čeká Hradec Králové, jejich utkání se odehraje v sobotu od 14 hodin na umělé trávě v Edenu. Postupujícího pak čeká vítěz z dvojice Slovácko Lokomotiva Brno. Moravský souboj uvidí diváci na staroměstském Širůchu v neděli od 14 hodin.  

Pohár FAČR žen – program čtvrtfinále:

22.2. 18:15 AC Sparta Praha - FC Viktoria Plzeň (TCM Strahov – UMT)
24.2. 10:30 FC Slovan Liberec – FK Dukla Praha (Harcov - UMT)

23.2. 14:00 SK Slavia Praha - FC Hradec Králové (Eden – UMT)
24.2. 14:00 1.FC Slovácko – Lokomotiva Brno H.H. (Širůch – UMT)