9. 3. 2021

Stašková dalším gólem přispěla k výhře Juventusu

Česká útočnice Andrea Stašková se o víkendu gólově prosadila v dalším utkání Seria A, když přispěla k důležité výhře Juventusu nad AC Milán.

Turínský celek je bez ztráty bodu na čele Serie A, i podruhé v sezoně si poradil s druhým AC Milán a má šestibodový náskok. „Byla to pro nás důležitá výhra. Milán nám celou sezonu šlape na paty, takže tyto tři body jsou velmi cenné,“ uvedla mladá Češka.


Ta se na hřiště dostala v 57. minutě a stačila dát jeden gól a na jednu branku přihrát. „Skvěle vybojovaný míč na polovině hřiště od spoluhráčky Zamanian. Ta mi hezky přihrála, dala jsem si první dotek a vystřelila. Nejdříve jsem si myslela, že to jde mimo, protože to byl takový oblouček, ale padlo to tam. Mám radost, že jsem vstřelila gól v takto důležitém zápase a že jsem i na jeden nahrála,“ popsala gól z 83. minuty, kdy zvyšovala na 3:0. Asistenci při brance Caruso si připsala v nastaveném čase.

Juventus zvítězil jasně 4:0, a udělal tak důležitý krok k zisku dalšího titulu. „Čekají nás ještě další těžká utkání, takže nemůžeme říkat, že by byl titul náš, ale jsme na správné cestě,“ dodala Andrea Stašková.

foto: juventus.com