13. 2. 2021

Stašková dvěma góly pečetila postup Juventusu

Česká útočnice Andrea Stašková vstřelila v dresu Juventusu další dva góly a pomohla tak turínskému celku k postupu do semifinále italského poháru.

Stašková nastoupila v odvetném utkání čtvrtfinále italského poháru proti Empoli do druhého poločasu a v posledních deseti minutách se dokázala dvakrát prosadit. „Jsem ráda, že jsem dostala příležitost naskočit do druhého poločasu. Na hřiště jsem šla s tím, že se chci prosadit a do všeho půjdu naplno. To se mi podařilo a ukázala jsem, že mohu patřit do základní sestavy,“ pochvalovala si česká útočnice.

V domácím utkání se již divoká přestřelka 5:4 z prvního souboje neopakovala. „Odvetu jsme zvládly s přehledem, od prvních minut jsme soupeřky tlačily a utkání se nám povedlo,“ popsala střelkyně dvou branek.

Česká útočnice v 80. minutě zvyšovala již na 4:0, když se k ní od břevna odrazila střela Rosucci, u páté branky Juventusu pak využila přihrávky Hurtig a uklidila míč do sítě. „Jsem moc ráda, že jsem se opět gólově prosadila za Juventus, to mě moc těší,“ dodala Andrea Stašková.

Do semifinále se však nepodívá Kamila Dubcová se Sassuolem, které po dvou remízách 1:1 a 0:0 nakonec končí. Díky vstřelené brance na půdě soupeře postupuje AC Milán. Inter Milán s Evou Bartoňovu čeká odveta proti Fiorentině v neděli.

foto: juventus.com