3. 7. 2019

Stašková přestupuje do Juventusu, sestry Dubcovy do Sassuola

Hned trojice českých reprezentantek mění působiště a míří do italské ligy. Stašková bude nastupovat za mistrovský Juventus, sestry Dubcovy se dohodly s pátým Sassuolem.

Andrea Stašková se stala v uplynulém ročníku nejvyšší soutěže žen nejlepší střelkyní a se Spartou získala double. Nyní česká reprezentantka míří do týmu italského mistra Juventusu. „Jsem strašně šťastná a pyšná, že k tomu došlo. Je to pro mě nová výzva, doufám, že se mi bude dařit. Všechno záleží na mně,“ sdělila na webu sparta.cz Andrea Stašková po přestupu. „Motivace je určitě prosadit se do základní sestavy, zapadnout do kolektivu a nadále střílet branky,“ přeje si český talent roku 2017 a 2018.

Dres mění i sestra Dubcovy, Kamila a Michale se po ročním působení ve Slavii nyní rozhodly pro pátý celek italské ligy Sassuolo. „Na nový klub se těšíme, zároveň však máme samozřejmě i trochu strach, protože to bude naše první angažmá v zahraničí, takže nevíme, jak vše bude probíhat. Na italské lize nás asi nejvíc lákají vyrovnané zápasy každý týden, a také od tohoto očekáváme nové zkušenosti a poznání fotbalu, jak se dělá v zahraničí,“ uvedla pro zeny.fotbal.cz Michaela Dubcová.

foto: Juventus