19. 9. 2019

V dohrávce sparťanky porazily Liberec a jsou druhé

Středeční dohrávku třetího kola 1. ligy žen Sparta zvládla a liberecký Slovan porazila 4:0. Výhra Pražanky posunula na druhou příčku tabulky.

Utkání třetího kola mezi Libercem a Spartou bylo pro zdravotní potíže Pražanek odloženo na středu 18. září a navíc si oba kluby vyměnily pořadatelství. Dohrávka tedy proběhla na pražském Strahově a Sparta splnila roli favorita.

Letenský tým šel do vedení již v 9. minutě, když se prosadila Američanka Baucomová, k dvoubrankovému vedení dopomohla Spartě vlastní brankou Čiperová. Po změně stran se radovala domácí Křivská a na konečných 4:0 uzavřela v 62. minutě Bužková.

Vítězství posunulo Spartu po čtyřech odehraných kolech na druhé místo v tabulce nejvyšší soutěže žen. Páté kolo je na programu o nadcházejícím víkendu.

AC Sparta Praha – FC Slovan Liberec 4:0 (2:0)

8. FK Pardubice 4 3:24 0

Sparta - Liberec 4:0 (18.9.2019, 1. liga žen - dohrávka 3. kola, Praha - Strahov)