26. 5. 2016

V odvetě podlehla reprezentace WU15 Německu těsně 0:1

Po úterní prohře s Německem 0:5 se mladé Češky postavily proti stejnému soupeři i ve čtvrteční odvetě. Druhé přípravné utkání česká fotbalová reprezentace žen do 15 let zvládla výsledkově o něco lépe, Německu však děvčata podlehla těsně 0:1.

Pro nás je dnešní výsledek v dlouhodobém porovnávání s Německem úspěch. Hráčky dostaly před utkáním nové pokyny, hrály jsme aktivněji a agresivněji. Zahustily jsme střed, soupeřky byly nešťastné, nedostávaly se do kombinace a tlaku. Podařilo se nám eliminovat Oberdorfovou, která nám v úterý dala tři branky. Sestava byla lehce improvizovaná, některé hráčky do hry nepustilo zranění. S realizačním týmem jsme byli nadšeni z přístupu a nasazení našich hráček, utkání odjezdily po zadku, soupeřky jsme nenechaly hrát a nebyly jsme tak snadným soupeřem, jak si Němky představovaly,“ konstatovala po druhém přípravném duelu s Německem trenérka Eva Haniaková.

Německo WU15 – Česká republika WU15 1:0 (1:0)
Branka: 10. Wimmerová
ČR: Pučová (36. Lukášová) – Šrámková, Sonntágová (63. Pušková). Sováková A., Suchánková – Sováková N. - Ajazi (36. Dvořáková), Illešová (53. Tůmová), Pochmanová, Šubrtová (60. Neradová) – Cvrčková (42. Mirtlová, 53. Hladíková)