26. 11. 2018

V sobotu charitativní turnaj žen

Úsek ženského fotbalu FAČR pořádá tuto sobotu 1.12. v pražských Štěrboholech 1. ročník charitativního halového turnaje žen na podporu Michalky Hlušičkové.

Malou Michalku ženský fotbal podporuje již šestým rokem, nyní se fotbalová asociace rozhodla uspořádat charitativní turnaj žen. Míša se narodila jako zdravá holčička, po očkování ve třetím měsíci života se následně pro ni a její okolí změnilo. Její vývoj se zastavil, ovšem i díky podpoře ženského fotbalu se její stav v rámci možností zlepšuje. Této osmileté slečně pomáhají velmi nákladná cvičení a rehabilitace - více zde.

Turnaje se zúčastní současné i bývalé reprezentantky české republiky a další známé osobnosti. Těšit se tedy můžete na šest kapitánek Petru Divišovou, Lucii Martínkovou, Evu Bartoňovou, Petru Vyštejnovou, Jitku Chlastákovou či Simonu Necidovou, které vytvořily své týmy. Představit by se měly také například Pavlína Ščasná, Eva Šmeralová, Blanka Pěničková nebo Eva Haniaková. Chybět nebude ani kapitánka reprezentace do 19 let Eliška Sonntagová, sestry Dubcovy, účast přislíbila i loňská osobnost 1. ligy žen Američanka Kylie Strom a mnoho dalších.

Turnaj proběhne v sobotu 1.12.2018 od 10 do 15 hodin ve sportovním areálu HAMR Štěrboholy, kde budou připraveny kasičky, přispět ovšem můžete i na účet 240408224/0300, v.s. 1000 a do poznámky zadat MICHALKA. Více informací případně poskytne sekretář ženských soutěží FAČR Zdeněk Mužík - muzik@fotbal.cz.

Kapitánky a názvy týmů:
Eva Bartoňová - POHODÁŘKY
Petra Divišová - ALL STARS TEAM
Jitka Chlastáková - ALFA SAMICE
Lucie Martínková - U32
Simona Necidová - FOR YOU
Petra Vyštejnová - NULOVÁ ŠANCE

Dokument

26. 11. 2018

Propozice - Michalka 2018

Dokument

26. 11. 2018

Rozpis utkání - Michalka 2018