7. 6. 2019

V sobotu Turnaj dívčích nadějí FAČR - starší přípravky

Turnaj dívčích nadějí FAČR v kategorii starší přípravky uspořádá tuto sobotu 8.6.2019 od 10:00 hodin FK Dukla Praha na Julisce. 

Turnaje se účastní dvanáct týmů ve dvou šestičlenných skupinách, ve kterých se hraje systémem každý s každým. Následně dojde na boje o umístění. Využita budou tři minihřiště o rozměrech 40x25 m, branky o velikosti 5x2 m a míč číslo 4. Hrát se bude 5+1, hrací doba utkání 1x15 minut.

Skupina A:  
Sdružení FK AC Sparta Praha
FK Dukla Praha
FC Viktoria Plzeň
FK Teplice
TJ Sokol Třebeš
FK Pardubice

Skupina B:
SK Slavia Praha
FC Hradec Králové
MFK Trutnov
FK Rakovník
DFK Bohemians 1905
FK Krásná Studánka

Skupina A
hřiště 1   hřiště 2   hřiště 3
zápasy čas   zápasy čas   zápasy čas
Sparta - Pardubice 10:00 - 10:15   Dukla - Třebeš 10:00 - 10:15   Plzeň - Teplice 10:00 - 10:15
Pardubice - Teplice 10:50 - 11:05   Třebeš - Plzeň 10:50 - 11:05   Sparta - Dukla 10:50 - 11:05
Dukla - Pardubice 11:40 - 11:55   Plzeň - Sparta 11:40 - 11:55   Teplice - Třebeš 11:40 - 11:55
Pardubice - Třebeš 12:30 - 12:45   Sparta - Teplice 12:30 - 12:45   Dukla - Plzeň 12:30 - 12:45
Plzeň - Pardubice 13:20 - 13:45   Teplice - Dukla 13:20 - 13:45   Třebeš - Sparta 13:20 - 13:45
         
Skupina B
hřiště 1   hřiště 2   hřiště 3
zápasy čas   zápasy čas   zápasy čas
Slavia - K. Studánka 10:25 - 10:40   Hradec - Bohemians 10:25 - 10:40   Trutnov - Rakovník 10:25 - 10:40
K. Studánka - Rakovník 11:15 - 11:30   Bohemians - Trutnov 11:15 - 11:30   Slavia - Hradec 11:15 - 11:30
Hradec - K. Studánka 12:05 - 12:20   Trutnov - Slavia 12:05 - 12:20   Rakovník - Bohemians 12:05 - 12:20
K. Studánka - Bohemians 12:55 - 13:10   Slavia - Rakovník 12:55 - 13:10   Hradec - Trutnov 12:55 - 13:10
Trutnov - K. Studánka 13:45 - 14:00   Rakovník - Hradec 13:45 - 14:00   Bohemians - Slavia 13:45 - 14:00

 

Utkání o umístění
zápasy čas    
6A - 6B 14:20 - 14:35   11.-12. místo
5A - 5B 14:20 - 14:35   9.-10. místo
4A - 4B 14:20 - 14:35   7.-8. místo
3A - 3B 14:45 - 15:00    5.-6. místo
2A - 2B 14:45 - 15:00   3.-4. místo
1A - 1B 15:10 - 15:25   1.-2. místo