7. 8. 2022

Výhry Slovácka i Slavie v přípravě, Spartě se nedařilo

Fotbalistky Slavie si v dalším přípravném utkání zastřílely proti maďarskému Györi ETO, Spartě se naopak na turnaji v Rakousku nedařilo. Výhry slavily také hráčky Slovácka, Lokomotivy i Dukly, Baník o víkendu podlehl polskému SWD Wodzislaw Slaski.

Slavia odehrála sobotní přípravné utkání v Brně, kde se střetla s maďarským Györi ETO a Pražanky zvítězily vysoko 6:1. Spartě se naopak nedařilo na turnaji v Rakousku, svěřenkyně trenéra Masaryka podlehly v semifinále Ferencvároši Budapešť 0:5, v boji o třetí místo nestačily na St. Pölten a prohrály 0:2.

Slovácko odehrálo další duel své Summer Tour 2022 v Břeclavi, kde si poradilo se Sturmem Graz. Na výhře 3:0 se podílely přesnými zásahy Polášková, Morávková a Bayerová. První informace z letní přípravy dorazila také z tábora Lokomotivy Brno, která zvítězila na Altenmarktem 3:2.

Dukla vyrazila v neděli do Německa a Pražanky porazily domácí Fortunu Dráždany 4:1. Baník Ostrava porazil minulý týden olomouckou Sigmu, nyní těsně nestačil na polský Wodzislaw Slaski.