Úvod utkání zastihl v lepší formě naše východní sousedky, které se dostaly do vedení. V 16. minutě si nešťastně srazila míč do vlastní branky po rohovém kopu kapitánka Ohlídalová. Vyrovnat se podařilo Češkám po půl hodině hry, když se radovala Thanová.

Do přestávky se svěřenkyním trenéra Ducháčka podařilo skórovat ještě dvakrát a otočit vývoj skóre. Nejdříve se po rohovém kopu trefila hlavou Bláhová a na 3:1 zvyšovala po přihrávce Thanové Ducháčková.

Do druhého dějství nastoupily Češky s deseti změnami v sestavě a soupeřkám se podařilo brzo snížit. I v dalších minutích byly nebezpečnější soupeřky, trefily dokonce i břevno, ale vyrovnávající branku se jim již vstřelit nepodařilo. První přípravné utkání tak mladý český tým vyhrál, ve čtvrtek jej čeká odveta na Slovensku.