10. 9. 2017

WU15: V Polsku bezbranková remíza

Po páteční remíze 1:1 v Náchodě se česká reprezentace žen do 15 let utkala v neděli s Polskem na půdě soupeře. Oba celky se rozešly opět smírně, diváci tentokrát branku neviděli.

"Ve druhém utkání daly Polky více prostoru hráčkám základní sestavy, zatímco my jsme opět vystřídali o přestávce všechny hráčky. V prvním poločase byla hra vyrovnaná, oba týmy měly několik šancí. Po změně stran to byl spíše boj ve středu hřiště s minimem gólových příležitostí. Holky zaslouží pochvalu za předvedeny výkon, ve kterém bylo samozřejmě i mnoho chyb, ale důležité je, že většina se snažila hrát aktivně s míčem, bez dlouhých nákopů. Dnes nám chyběla větší síla v útoku a Polsko nás přestřílelo," řekl po druhém utkání trenér Pavel Ducháček.

Přípravné utkání WU15
Polsko -  Česká republika 0:0
Sestava ČR 1. pol.: Trikalová – Vodvárková, Ohlídalová, Stavjaníková, Tomanová Ad., Žárská, Nováková, Jonášová, Thanová, Bláhová, Huvarová
Sestava ČR 2. pol.: Beránková – Jelínková, Rybínová, Tomečková, Sklenářová, Ježková, Nedvědová, Vaculová, Jordánková, Bláhová, Huvarová (64. Pouvová)