13. 1. 2016

WU17: Češky podlehly Norsku i v odvetě

Ženská reprezentace do 17 let nastoupila v úterý ke druhému přípravnému utkání proti domácímu Norsku. Mladé Češky v neděli podlehly soupeřkám 2:6 a i v úterní odvětě podlehly Norkám, tentokrát těsně 0:1.

Ve druhém utkání jsme udělali s trenérem Radou v základní sestavě čtyři změny. V brance nastoupila mladá brankařka Pučová, v obraně Dudová se Sivákovou a v útoku Kodadová. Po prvním duelu, kdy jsme sice dokázaly držet s velmi kvalitním soupeřem skoro šedesát minut krok, ale přesto vysoko prohrály, byl trénink a příprava zaměřena na chyby, kterých jsme se v zápase dopustily. Druhý zápas byl opět hrán ve vysokém tempu a soupeře jsme v prvním poločase nepustily do vážnější šance. Velkou příležitost měla naše útočnice Kodadová, která špatně řešila svůj samostatný únik. Po přestávce se hra neměnila, ale bohužel v 56. minutě měl soupeř větší šanci, kterou využil. I když jsme oba zápasy v Norsku prohrály, hodnotíme oba duely velmi pozitivně. Každý zápas proti velmi kvalitnímu soupeři, je pro náš tým přínosem,“ uvedla po odvetě Eva Haniaková, asistentka trenéra.

Norsko WU17 – Česká republika WU17 1:0 (0:0)
Branka: 56. Eckhoff
Sestava ČR: Pučová - Příkaská (41. Čiperová), Kavalová, Dudová (56. Klímová), Siváková (56. Valášková), Radová, Dubcová K, Šlajsová (41. Portychová), Dubcová M, Stašková (67. Vargová), Kodadová (56. Krištofová)

 

Norsko WU17 - Česká republika WU17 1:0 (0:0), přípravné utkání

  • © Nikola Mužíková
  • © Nikola Mužíková
  • © Nikola Mužíková
  • © Nikola Mužíková