6. 8. 2019

WU17 v úvodním utkání proti Bavorsku prohrála 0:2

První ze dvou přípravných utkání v Bavorsku čekalo české reprezentanty do sedmnácti let v úterý, Svěřenkyně trenéra Jaroslava Hynka se neprosadily a podlehly soupeřkám 0:2.

Úvodní branku utkání dala pět minut před přestávkou domácí Lacherová, po hodině hry následně zvýšila vedení Wolfská. Češky se v utkání neprosadily, odveta se hraje opět v Bad Birnbachu ve čtvrtek dopoledne.

„Prvních dvacet minut jsme hráli velmi málo odvážně, předržovali míče, přihrávali pozdě až pod tlakem a do presinku soupeře. Do konce poločasu jsme zlepšili pohyb a přímočarost, vážnější šanci jsme si ale nevypracovali. Nejkvalitnější byl start druhé půle do 60. minuty. Tam jsme ukázali, že umíme hrát fotbal, to bylo dle našeho konceptu. Budeme pracovat, abychom na tuto pasáž navázali, v druhém zápase výkon zlepšili a zvládli to i výsledkově," hodnotil první utkání trenér Jaroslav Hynek.

Mezinárodní přípravné utkání

Bavorsko WU16 - ČR WU17 2:0 (1:0)

Branky:  35. Lacherová M., 62. Wolfská
Sestava ČR: Kubíčková K. – Jedličková (10. Vodvárková), Ohlídalová (55. Potůčková), Jelínková, Ježková (60. Novotná T.) – Holá, Kubíčková T. (55. Korvasová), Csordás (55. Tomanová An.) – Ducháčková (60. Hlouchová), Dinh Thanhová (50. Pražienková), Střížová (60. Pavlíčková)