Oba celky se v prvním měření sil ve středu rozešly smírně 1:1, po odvetě byly na Slovensku spokojenější české hráčky, které si vytvořily několik brankových příležitostí, dočkaly se však až v samotném závěru. V posledních minutách se prosadila Bláhová, a rozhodla tak o těsné výhře.

„Řekl bych, že výhra je zasloužená. V prvním poločase jsme byli určitě lepší a měli tři nebo čtyři gólové šance. Soupeř spoléhal na brejky a v obranném bloku se nás snažil udržet co nejdále od branky. My jsme se postupným útokem a kombinačně moc nedostávali do té hry, co bychom potřebovali. Nicméně ubojované vítězství, holky makaly, ale musíme pracovat na taktických věcech směrem do útočné fáze, abychom se jednoduše dostali nahoru, dali centr do vápna, tam udělali lepší náběhy, byli aktivnější a agresivnější v soubojích a prosadili se. S výhrou jsme spokojeni, bereme ji, ale kdybychom vyhráli 3:0, tak by to bylo více odpovídající dění na hřišti,“ popsal páteční odvetu trenér Jan Navrátil.